Журналіст: Наші політики це не корупціонери, а банальні жлоби

Журналіст: Наші політики це не корупціонери, а банальні жлоби

Як для мене, називати чиновників, а я говорю про депутатів ВР не в цілому, не ототожнюю всіх, але в більшості депутатів, то називати їх корупціонерами – для них це дуже сильно і високо. Оскільки корупція – це високі інтелектуальні схеми, а вони є жлоби, банальні жлоби і дуже легко прослідкувати їхню середину.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK висловив журналіст Василь Крутчак.

«Сьогодні, на початку програми ми обговорювали чиновників, які займаються державотворенням, чи власним збагаченням, також, ми багато говорили і про корупцію. І як для мене, називати наших чиновників, а я говорю про депутатів Верховної Ради не в цілому, не ототожнюю всіх, але в більшості депутатів, отже, називати їх корупціонерами – для них це дуже сильно і високо. Оскільки корупція – це високі інтелектуальні схеми, а вони є жлоби, банальні жлоби і дуже легко прослідкувати їхню середину», – каже гість програми.

Журналіст переконаний, що достатньо переглянути декларації депутатів і там чітко видно, що під час депутатства свої статки вони збільшили у рази.

«То маєтки, то квартири, то в них, то в їхніх родичів з’являються як гриби. Я доводив це на прикладі депутата Ігоря Мосійчука, який тільки но ставши депутатом придбав елітний маєток під Києвом і записав його на свого водія. Тобто, вони є жлоби! І говорити про якісь там високі схеми, я не можу сказати, що вони є корупціонерами», – акцентував Василь Крутчак.

Related posts