Журналіст: Чому Саакашвілі так не любить не зручних запитань?!

Журналіст: Чому Саакашвілі так не любить не зручних запитань?!

Саакашвілі і журналісти.
Подивився фрагменти спілкування Саакашвілі з Khrystyna Bondarenko та Тетяна Даниленко.
Коли Саакашвілі запитали про предтавника його команди Дерев’янка (стосовно діяльності якого є не тільки антикорупційні розслідування, а й сумнозвісна історія з партією Воля та Єгором Соболєвим) він почав казати що хоче говорити про президента і систему, а коли ведучі почали наполягати на відповідях- Саакашвілі почав відверто ображати ведучих.
— Саакашвілі сказав, що хоче говорити з глядачем, а не з ведучими.
Журналісти та ведучі — не обслуговуючий персонал. Хочете поговорити з глядачем — офіційно купуєте агітаційну рекламу на каналі і говорите хоч сто разів на день.
Майстерність журналіста і ведучого в тому щоб почути від спікера відповіді на ті питання які цікавлять журналіста і ведучого і не дати можливості спікеру одну й ту ж саму пісню співати на всіх ефірах.
— Далі Саакашвілі у якості аргумента проти питань ведучих почав цькувати їх за те що вони працювали на 5 каналі.
Пане Саакашвілі, Христина Бондаренко та Тетяна Даниленко з ефірів президентського каналу пішли за власним бажанням — навідміну від Вас.
Розумієте різницю?
— Далі деякі цитати Саакашвілі з інтерв’ю з Христиною Бондаренко:
«Ви уже говорите больше меня»
«Я теряю время»
«Я не буду чтобы ведущая 5 канала меня проучила»
Пане Саакашвілі, поки Ви перебували на посаді губернатора Одеської області — ви були вітриною влади. Поки Ви створювали локальні скандали з місцевими можновладцями — за вітриною в Києві вибудовувалась система, яка, власне, перемолола і Вас.
Агітувати за Березенка, боротись проти Яценюка на користь Порошенку, визнавати що Вас просив президент, в той же час сидіти мало не щотижня в ефірі на 5-ому, а потім казати що ви будуєте команду з тих хто не домовлялвся з владою.
Вибачте, це на кого розраховано?
Чому ведучі мають з серйозним обличчям мовчати і слухати це?
— Журналісти які кличуть Вас на ефіри проривають блокаду яку Вам влаштували ваші давні друзі.
— Я не бачив щоб Ви виступали на підтримку журналістів хоча дуже багато разів бачив як журналісти підтримують Вас.
З Аманпур спробуйте так поговорити.
Хоча Ви їй, мабуть, вже давно не цікаві. Якщо цікавість до Вас і до того що Ви говорите втратять й українські незалежні журналісти, Ви як і більшість українських політичних «зірок» будете вимушені платити за теплі ефіри, де не буде питань про Дерев’янка, без яких українське суспільство так і не почує — чим Ви кращий за тих хто готовий торгуватись і об’єднуватись з ким завгодно аби ж тільки мати владу — чим Ви кращий за бариг (як ви їх назимаєте)?
Хоча Ви нервуєтесь і переходите до образ, тому, можливо, і не бажаєте щоб почули?

Related posts