Жахливо! Окупант у Казахстані: почав з Криму – завершить Алмати. Готуйтесь, скоро почнеться!

Жахливо! Окупант у Казахстані: почав з Криму – завершить Алмати. Готуйтесь, скоро почнеться!

Російський генерал Андрій Сердюков очолив місію так званих «миротворчих сил» ОДКБ. Саме він у 2014 році був організатором і керівником військової операції з захоплення Криму.

Під час захоплення Криму вищезгаданий генерал був начальником штабу і першим заступником командувача військами Південного військового округу Росії. Про його місію в Казахстані офіційно повідомило міноборони Росії.

«Керувати діями миротворчих сил ОДКБ в Республіці Казахстан призначений командувач повітряно-десантними військами генерал-полковник Андрій Сердюков», – повідомив офіційний представник міноборони Росії Ігор Конашенков.

Окрім цього російські військово-транспортні літаки переправили до Казахстану солдатів десантних спецпідрозділів, які брали участь в захопленні Криму, а також приймали участь у війні на Донбасі.

Нагадаємо. що за рішенням Організації договору колективної безпеки, схваленого 6 січня 2022 року, в Казахстан направлені «миротворчі сили», основу яких складають підрозділи країни-агресора.

Розслідування показало, що всі ці російські підрозділи брали участь в агресії проти України не лише під час захоплення та окупації Криму, а й у бойових діях на Донбасі.

Related posts