«За скільки ти продала совість?»: Савченко вибачилась перед поляками за Волинь і Хмельницького

«За скільки ти продала совість?»: Савченко вибачилась перед поляками за Волинь і Хмельницького

У вівторок, 28 листопада, Надія Савченко зустрілася зі студентами університету ім. А. Міцкевича, що у Познані. Лекція стосувалася позиції України на міжнародній арені. Про це пише польське видання poznan.wyborcza.pl

Під час лекції Савченко багато часу присвятила актуальним в країні проблемам і критиці влади: «Президент в Україні – це зло. Декларуючи Європейську систему, прагне впровадити азійську».

Один із присутніх, який представився «знайомим зі сходу», запитав у Савченко: «За скільки ти продала совість»?
«Рекомендую тобі мою книгу, написану під час мого перебування у в’язниці. Знайдеш там відповіді на багато запитань і дізнаєшся про мою історію», – відповіла політик.

Також Савченко попросила вибачення за Волинь:

«Коли приїхала до Польщі вперше, отримала нагороду, бо вибачилась за все, що українці зробили полякам протягом всієї історії. Вибачилась за Волинь і часи Хмельниччини. Тепер це треба залишити і жити теперішнім. Залишимо це, бо відбуватиметься таке, як між нами і Росією, а нам цього не потрібно», – розповіла вона.

«Війна між Росією і Україною почалася, тому що українські політики думали лише про свої інтереси. Україна до 1991 року могла розпочати свій шлях до Європи, але політики цього не хотіли. Думаю, що це політики завжди починають і закінчують війну. Вона не закінчиться, поки не зміниться влада в обох країнах. Путін і Порошенко її не закінчать. Якщо йдеться про стосунки між людьми, то всі давно порозумілися і готові жити далі. Не хочемо, щоб в околицях Донецька і Луганська відчувалися дії Путіна. Хочемо туди повернутися, але, звісно, на наших умовах», – зазначила Савченко.

Related posts