Все оплачено – Арахамію викрили: прямо в літаку! Зв’язки з бізнесменом, шокуючі деталі

Все оплачено – Арахамію викрили: прямо в літаку! Зв’язки з бізнесменом, шокуючі деталі

Голова фракції “Слуги народу” у Верховній Раді Давид Арахамія використав чартерний літак для робочої поїздки в Миколаїв, де 22 грудня у бізнес-центрі “Дія” відбувся прес-брифінг керівництва Миколаївської обласної організації партії «Слуга народу» та підписання меморандуму про співпрацю з питань соціально-економічного партнерства.

На відео можна побачити, як Арахамія приземляється у аеропорту “Київ” 23 грудня.

За даними “Української правди”, чартерний літак, яким голова провладної фракції скористався, оплатив аграрний бізнесмен Юрій Калюжний. Зауважимо, компанія Калюжного є найбільшою за реалізацією сільськогосподарської техніки на ринку України з часткою ринку 35%.

“Українська правда” звернулася до Арахамії із проханням прокоментувати обставини його польоту до Миколаєва, зокрема, хто оплачував його переліт. На момент публікації нардеп журналістам УП не відповів.

Нагадаємо, у 2021 році Арахамію кілька разів викривали на тому, що він користувався чартерним літаком, який належить структурам підсанкційного олігарха Дмитра Фірташа.

Керівник президентської фракції визнає, що перельоти як виявилося здійснювалися літаком із структур Фірташа. Вартість кожного вояжу до Відня становила 24 тисячі євро.

Оплачувала перельоти, за словами Арахамії, його дружина, тому цієї інформації не буде у декларації.

Раніше Давид Арахамія під час пандемії, коли кордони з Європою були закриті, двічі літав до Відня літаком олігарха Дмитра Фірташа. Про це йдеться у розслідуванні журналіста “Української правди” Михайла Ткача.

“Від наших джерел у правоохоронних органах нам вдалося отримати документи, які свідчать про те, що керівник фракції президента під час закритого авіасполучення з Європою через пандемію двічі літав до Відня з дружиною, двічі приватним літаком, який належить структурам, пов’язаним з Дмитром Фірташем”, – стверджує Ткач.

Проте, за словами Арахамії, мета обох поїздок – особиста.

“Я обіцяв показати вам оф рекордс справжню причину, чому я туди літав. Там немає жодної політики чи підтексту якогось. Причина у мене реально поважна – це медична причина”, – стверджував “слуга народу”.

Пізніше інформація підтвердилась. Як повідомив Михайло Ткач, Арахамія дійсно документально підтвердив мету поїздки. Вартість кожної поїздки – 23 тис. євро. З приводу літака Дмитра Фірташа народний депутат відповів так: “Виявилося, що цей літак належить структурам пана Фірташа, зданий в якусь велику авіакомпанію, кількість бортів якої – кілька сотень”.

Related posts