Українець: РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ

Українець: РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ

РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ.
І це не лозунг. Це факт, усвідомлення якого дає логічні відповіді на будь-які незрозумілості у поведінці нинішньої української влади.

Чому Гіркін спокійно вийшов з оточення в Слов’янську, а українські військові і добровольці були розстріляні московитами при виході з оточення під Іловайськом? — А ось саме тому.

Чому потім сталося вельми прогнозоване оточення української армії у Дебальцево і не було зроблено жодної спроби контратакувати на інших ділянках фронту, де сили ворога були послаблені, для виправлення ситуації і запобігання ганебній втечі наших військових з «Дебальцевського котла»?

Чому діючою владою переслідуються добровольці і військовослужбовці — патріоти і чому нею були вбиті віддані Україні патріоти Олександр Музичко і Олег Мужчиль?

Чому відбулися зрадницькі мінські угоди і чому у Мінську Україну представляє кум загарбника української землі Путіна — кадебістський вилупок, українофоб Медведчук?

Чуму в кінці кожного серпня влада вшановує пам’ять чотирьох загиблих нацгвардійців, які цю владу захищали і зовсім не згадує про сотні загиблих під Іловайськом українських вояків, які захищали Україну?

Чому Україна і досі не просто не розірвала дипломатичні відносини з агресором, а ще й має з Росією діючий договір про дружбу, співробітництво і партнерство?

І таких «чому» можна задати і згадати ще не один десяток. Тому, сьогодні, коли режим розпочав полювання на грузинів, які захищали Україну у війні з Росією, питань, чому це відбувається не повинно бути. Питання є тільки одне : чому цей пропутінський режим в Україні і досі існує?

Related posts