У президента Зеленського шансів на другий термін не багато, – ексочільник Секретаріату президента України

У президента Зеленського шансів на другий термін не багато, – ексочільник Секретаріату президента України

Голова аналітично-адвокаційної організації Центр спільних дій, ексочільник Секретаріату президента Віктора Ющенка Олег Рибачук переконує, що виборча кампанія в Україні вже розпочалася.

«Я вважаю, що ми жодним чином не можемо просто відволікатися на якісь другорядні речі, а нам треба сказати українцям: зараз йде кампанія», – заявив експерт у програмі «Студія Захід» на Еспресо. Про це повідомляє «Еспресо.Захід«.

На думку Олега Рибачука, «скоріше за все, у президента Зеленського шансів на другий термін не багато. А якщо послухати того ж Богдана, то дай Бог, щоб він досидів до кінця першого терміну».

Рибачук наголошує, що кадровий скандал з Гогілашвілі та його дружини, яка є помічникею президента Зеленського, «це не перша ситуація, не перший президент. При кожному президентові існував так званий «клуб любих друзів», людей, які могли взагалі ніде не рахуватися, але мати кабінети поруч з президентом. Як це було, наприклад, при Кучмі – найуспішнішому президентові. При кожному президентові виникали такі ситуації».

Вихід, на переконання Олега Рибачука, один – «треба нарешті порозумнішати, не вестися… Мовляв, от зараз ми маємо такого непрогнозованого, некерованого президента, але якщо ми оберемо когось іншого, то, не змінюючи нічого, може, щось зміниться. Мене це реально злить. Бо ми ж розумні люди, маємо робити висновки, що не випадково кожен президент за нинішніх правил стає або заручником свого оточення, причому не політично підібраного оточення, не того, за яким стоїть політична сила, а різного. Хтось — односельчанин, хтось разом у казармі був, з кимось разом у в’язниці сидів. І такі люди підбираються уже вкотре. Тобто питання у мене – доки ми, українці, будемо грати в цю «російську рулетку»: може, ми когось оберемо і тоді… Я впевнений, що нам потрібно робити зміни, потрібно піднімати дискусію про баланси в гілках влади, проте, яким чином має працювати інститут президента, кому він підконтрольний».

Related posts