У Новорічну Ніч! Разумкова злили – таємний план: шокуючий інсайд – почують всі! Указ Ахметова – Зеленський не дозволить

У Новорічну Ніч! Разумкова злили – таємний план: шокуючий інсайд – почують всі! Указ Ахметова – Зеленський не дозволить

Екс-спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запише новорічне відеозвернення з президентським акцентом. Таке припущення висунув один з Телеграм-каналів.

Багато хто хотів провернути фінт 1+1 та Зеленського, коли замість трансляції привітання Президента Порошенка включили Зе. Цього разу хотіли включити Разумкова на всіх опозиційних каналах, але домовленості немає, можливо, тільки на каналах Ахметова включать.

Джерело доповнює, що опозиційні ЗМІ як протест можуть відмовитися транслювати відеозвернення Президента. Поки що ясності немає, але інформація така ходить в Офісі Президента.

Нагадаймо, вже два роки поспіль два центральні телеканали «Прямий» і «5 канал», які пов’язують з екс-президентом Петром Порошенком, перед Новим роком показують замість привітання президента Володимира Зеленського привітання самого Порошенка.

Після такого інциденту багато українців висміяло Сивочолого, зазначивши, що він, напевно, призабув, що державою більше не править. Особливо комічним виявилась його цитата про те, як його партія боронить наші цінності: і перспективу членства України в ЄС і НАТО, і мову, і віру, і армію.

Напевно, боронити Гетьман вже не матиме змоги після підозри у держраді та указу Володимира Зеленського про уповноваження виступати з офіційними заявами та коментарями з питань зовнішньої політики лише президента, прем’єр-міністра та міністра закордонних справ.

Чи не переживаєте ви, Дмитро Олександрович, що вас очікуватиме така ж сам участь, як і п’ятого президента? Чи не станете ви посміховиськом на каналі олігарха?

До слова, колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков не поспішає розвінчувати чутки про президентські амбіції. Наприклад,  в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” він заявив, що планує взяти участь як у президентських, так і в парламентських виборах.

Разумков наголосив, що хоче реалізувати всі амбіції, щоб змінити країну, та продовжить робити те, “що не вийшло зробити у 19-му році”.

“Я брав участь у всіх виборах. Я думаю, що в наступних виборах я також братиму участь. В іпостасі тих, хто йде на ці вибори. І президентські, і парламентські”, — сказав він.

Дмитро Разумков ще у листопаді підтвердив, що створюватиме власну політсилу, однак звідки братимуться кошти для її фінансуватиме – поки невідомо.  Однак, як зазначила  заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук  в авторській програмі Сергія Лещенка “Що це було?”, у “Слузі народу” не виключають, що до цього причетна найбагатша людина України.

Вона пояснила, що зазвичай такі партії фінансують саме олігархи.

“З мого досвіду, такі партії фінансують дуже багаті люди, які зацікавлені мати якісь преференції в політиці”, – сказала Кравчук.

Журналіст Лещенко у розмові висловив думку, що фінансуватиме проєкт Разумкова Рінат Ахметов. Євгенія Кравчук цього не заперечила.

Я можу сказати, що багато осіб з “Розумної політики” і сам Разумков з’являються на каналах Ахметова. Це дуже помітно, практично кожен день і у різних форматах. Чи це випадковість? Думаю, ні,– зауважила “слуга народу”.

Вона висловила сподівання, що Разумков буде чесним з народом і сам публічно заявить про цю особу.

До слова, нещодавно колишній глава Офісу президента Андрій Богдан, а зараз хороший друг Ахметова, зізнався, що допомагає екс-спікерові Ради Дмитру Разумкову.

Про це він заявив в інтерв’ю Наталії Влащенку. Щоправда, у чому саме його допомога Богдан не уточнив. Тільки зазначив, що вона не фінансова.

Також Богдан визнав, що ставиться з повагою до Разумкова:

«Чим можу, тим допомагаю. Я Діму поважаю. Допомагаю чим можу. Грошей не даю». Все за принципом: ворог мого ворога – мій друг.

Скажімо, – з такими новими друзями Дмитру Олександровичу дружити не варто. Спочатку на вухо сяде, потім його ж відкусить і піде розповідати, який Розумков був добрий, а потім став букою. Бачили, – знаємо,-іронізують в Телеграм-каналі Умка.Live.

Related posts