Тягнибок: Була така політика МВС – «перевиховувати» вбивць Небесної Сотні

Тягнибок: Була така політика МВС – «перевиховувати» вбивць Небесної Сотні

Частина колишніх «беркутівців», які чинили розправу над учасниками Євромайдану, втекли до РФ. А тих, які і були ув’язнені, українські нелюстровані суди відпускають і вони зникають.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Політик заявив, що майже усі «беркутівці», які чинили розправу над учасниками Євромайдану, уникнули покарання.

«Ми пам’ятаємо, що була така політика Міністерства внутрішніх справ – перевиховувати нібито цих «беркутівців», що абсолютно було неприпустимо. Значна частина їх втекла у Росію ще в 2014 році, але, на превеликий жаль, навіть ті, які були ув’язненими, крок за кроком українськими нелюстрованими судами відпускаються і зникають. Звісно, що зникають десь там, на території Російської Федерації чи окупованого Криму», – зазначив Олег Тягнибок.

Політик припустив, що українська влада не зацікавлена у тому, щоб покарати вбивць героїв Небесної Сотні.

«Але я переконаний, що все одно архіви не горять. Все одно рано чи пізно на лаві підсудних будуть сидіти ті злочинці, які спричинили до вбивства героїв Небесної Сотні», – переконаний гість програми.

Олег Тягнибок також розповів, чи спілкується з колишнім очіотником ГПУ Олегом Махніцьким.

«Олег Махніцький був досить давнім членом Всеукраїнського об’єднання «Свобода». До того, як став народним депутатом України, напевно, років 10, а то й 15-ть він перебував у партії. Але у лютому 2014 року, у той момент, коли парламент ухвалив рішення про призначення його виконувачем обов’язків уповноваженого парламенту над Генеральною прокуратурою, що потім і привело до призначення його виконувачем обов’язків генерального прокурора, Махніцький написав заяву про вихід із нашого об’єднання», – нагадав Олег Тягнибок.

Політик додав, що з весни-літа 2014-го з паном Махніцьким не зустрічався та не спілкувався.

Related posts