Тисяча За Вакцuнацію. Віртуальні Карти Вже Офoрмили Понад 300 Тисяч Українців

Тисяча За Вакцuнацію. Віртуальні Карти Вже Офoрмили Понад 300 Тисяч Українців

9 грудня українські банки почали випускати віртуальні карти для проекту «е-Підтримка». Частина банків ще проходять процес підключення до системи. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

«Вчора перші банки почали випускати віртуальні карти для проекту «е-Підтримка». На даний момент статистика — 302 310 відкритих карт всього, з них: Монобанк-255 039, Абанк-25 611, Альфа-банк-21 660.Решта банків проходять процес підключення», — написав він.

Він також запропонував всім користувачам взяти участь в бета-тестування послуги.

«Старт тестування — з 13 грудня. Оновлюйте «Дію» в маркетах вже зараз, записуйтеся прямо в додатку і будьте першими, хто скористається послугою», — уточнив він.

Нагадаємо, з понеділка всі вакцuновані громадяни України старше 18 років можуть подати заявку на отримання тисячі за вакцuнацію. Умовою для отримання виплати є повний курс вакцuнації.

Варто відзначити, що на першому етапі виплата буде доступна тільки в додатку «Дія». Отримати тисячу гривень за вакцuнацію на звичайну карту не можна. Для цього потрібно оформити спеціальну віртуальну карту «е-Підтримка» в одному з банків-партнерів. Відкрити карту можна буде і онлайн, і офлайн. Зняти гроші з карти або перевести їх на іншу карту не можна. Один з банків, який бере участь у програмі, повідомив, що на обробку заявки буде потрібно до 5 днів.

Також для участі в програмі на першому етапі приймаються тільки «зелені» сертифікати і тільки в додатку «Дія». А ось сертифікат з порталу «Дія» або паперовий від сімейного лікаря не підходять.

Джерело

Related posts