Таємні мільярди Порошенко! Після арешту – дізнались всі: сенсаційні дані. Все викрилось – не повернеться?

Таємні мільярди Порошенко! Після арешту – дізнались всі: сенсаційні дані. Все викрилось – не повернеться?

Екс-президент Петро Порошенко, який перебуває за кордоном, опублікував у Facebook обіцянку повернутися в Україну 17 січня, повідомляє Стоп Цензура.

“17 січня я, як і обіцяв, повернуся до Києва, щоб з’явитися в суді і провести зустріч з Генеральним прокурором, користуючись правом народного депутата на невідкладний прийом”, – написав Порошенко.

Але Проблема п’ятого Президента України в тому, що він програв стратегічно, ось ці ігри в котика-мишки. Швидкий виїзд з України, втеча від повістки, нецензурні вислови з його сторони погіршують тільки його ситуацію. І дуже помітно, як Порошенко боїться повернутись сюди.

“Повертаюся не для того, щоб захищатися від Зеленського, а для того, щоб захищати Україну від некомпетентного керівництва і зовнішньої агресії. Від спроб зелених клептократів побудувати авторитарний режим і придушити опозицію, як це сталося в Білорусі, Росії та Казахстані”, – пообіцяв екс президент.

І виникає питання, чи насправді Печерський суд під невсипущим контролем Зеленського обмежив фінансово п’ятого президента, наклавши арешт на його рахунки та активи.

За всієї одіозності Порошенко йому не відмовиш у тому, що він вміє страхуватися на випадок форс-мажорних обставин.

За словами Віталія Журавського, частину активів та грошей сивочолий гетьман переклав на довірених йому осіб, які не уповноважені на виконання функцій держави та місцевого самоврядування. Т. е. вони не заповнюють електронну декларацію і не підзвітні НАЗК.

З відкритих джерел відомо, що мільярдні активи Порошенко завчасно переклав на сина, а не під час всієї ситуації. Багато майна записано з його дружину Марину. До неї у правоохоронців претензій також немає. Це не ситуація з Оксаною Марченко, дружиною Віктора Медведчука, яка потрапила під ковзанку найжорстокіших санкцій із блокуванням її персональних рахунків та арештів активів.

Порошенко має величезну кількість грошей на рахунках у закордонних банках. Вони не заарештовані.

Свого часу всіх шокувала інформація про те, що Петро Олексійович зберігає готівкою понад 51 млн дол. та 423 млн грн. Про це свідчить його електронна декларація. Щоправда, не збагну, де він їх у такій кількості ховає. Напевно в якомусь спеціальному, добре замаскованому бункері. Не інакше.

За наявними даними, Порошенко планував повернутися до Різдва. Так, нашвидкуруч до свята і з’явилося рішення суду з відвертими юридичними ляпами, якими, поза сумнівом, скористається захист п’ятого президента. Але Порошенко, на подив Банкової, у день рішення суду заявив, що повертається 17 січня.

Порошенко під пильним наглядом спецслужб України. Отримана від них інформація з часом нас переконає в тому, що жодних серйозних зустрічей на Заході Петро Олексійович не мав. У Європі – політичні канікули. Просто колишній президент просто ховається від правосуддя.

Що стосується Порошенка, то, як вже говорилося, він програв стратегічно – і тому що втік з “поля бою”, і тому що продемонстрував всім страх. Звичайно, з людської точки зору його можна зрозуміти. Дійсно, будь-якій нормальній людині було б страшно йти на допит, було б страшно опинитися в камері з гратами на вікнах. І нічого такого тут немає. Хіба що людина, яка претендує на те, щоб називатися політиком першої величини, не має права тікати і демонструвати страх.