ТЕРМІНОВО! Семенченко звернувся до поліції: Вони втечуть в Монако, Липецьк або Ростов, а відповідати доведеться вам. Вас знову використовують і кинуть

ТЕРМІНОВО! Семенченко звернувся до поліції: Вони втечуть в Монако, Липецьк або Ростов, а відповідати доведеться вам. Вас знову використовують і кинуть

Отримав інформацію про те що вночі можливий другий штурм революційного табору біля Верховної Ради. Нібито тепер із застосуванням зброї. НiБИТО планується використання групи співробітників Гелетея і підрозділ спецпрізначенцев Донецької області (Аброськін). Ми вже отримували інформацію про те що цей сценарій може бути задіяний раніше. Ще 17-19 жовтня. Я не знаю правда це чи ні. Але я знаю відповідальних за цю операцію. Я знаю що це за люди. Такий сценарій — нажаль можливий.

Наша основне завдання зараз — безпека людей. Ми не можемо її вирішити ціною безпеки України. Адже піти зараз з під Верховної Ради — значить погасити єдиний вогник громадянського протесту проти свавілля що коїться в країні. Справа не в Саакашвілі. Вручити йому повістку можуть прийти в будь-який час i вдень. З камерами і будь-якою кількістю людей. Їх мета — загасити цей вогник протесту. У них не вийшло загасити це лайном. Не вийшло загасити його кийками і провокаціями. Вони можуть спробувати зробити це кров’ю.

Я хочу звернутися до рядових і офіцерів яким МОЖУТЬ доручити реалізацію цієї операції. Вам будуть говорити, що ті хто зібрався під Парламентом — вони злякаються і розійдуться. В крайньому випадку постріли над головою i все. Вас обманюють. Тут ніхто не боїться черг над головою. Ось відео початку року. Блокада торгівлі на крові. Костянтинівський блокпост. Ось вони черзі над головою. І ось вона реакція яка ці постріли викликають. Тоді — обійшлося. Зараз — може не обійтися. Ті хто хочуть крові, хаосу, збереження своєї влади і можливості красти будь-яким шляхом можуть підставити вас і штовхнути на кров. А далі — вам вже не буде шляху назад. Вони втечуть в Монако, Липецьк або Ростов, а відповідати доведеться вам. Вас знову використовують і кинуть. Ви ж знаєте тих хто отдает вам накази точно так само як знаємо їх ми. Адже так?

Ну а Порошенко, Луценко, Гелетею і Аброськіна хочу сказати тільки одне. Вам потрібна кров? Якщо це так то згадайте що вона є у будь-якою людською істоти. I у вас теж.

У будь-якому випадку я з своїми бойовими побратимами буду цієї ночі в таборі разом з людьми. І чим більше нас буде тим більше у нас шансів зробити цей сценарій не вдалим дурним жартом.

Слава Україні.

До вечора

Related posts