ТЕРМІНОВО! Семенченко виступив проти Саакашвілі: Чи підтримую я гасло «імпічмент замість революції»? Ні. Я підтримую саме РЕВОЛЮЦІЮ

ТЕРМІНОВО! Семенченко виступив проти Саакашвілі: Чи підтримую я гасло «імпічмент замість революції»? Ні. Я підтримую саме РЕВОЛЮЦІЮ

Про вчорашнє

Чи підтримую я гасло «імпічмент замість революції»? Ні. Я підтримую саме РЕВОЛЮЦІЮ. Революцію як зміну ПРАВИЛ суспільного життя і взаємин всередині Держави. Зміну правил, а не зміну сідниць на золотому унітазі. Революція повинна змінити мародерський характер влади, звільнити Державу від олігархії, вирішити питання з незаконно відчуженої олігархами за останні 26 років суспільною власністю, звільнити український бізнес від політичного рекету, а українські медіа — від сутенерів.

Від Рух «Визволення» нашу позицію озвучив Єгор Соболєв. Всупереч розбіжностям з РНС, я особисто підтримую спільні дії із пробудження українського суспільства, із надання атомізованому олігархічної пропагандою Народу правдивої інформації. Саме з цієї причини буду переконувати колег з руху Визволення докласти всіх зусиль, щоб через тиждень на Майдан Незалежності прийшли ще більше людей. Прийшли, подивилися в очі один одному і разом заклали умови для загальнонародного антиолігархічного повстання. Повстання на захист законів, Конституції, права Народу бути реальним джерелом влади.

Наше завдання очистити, а не зруйнувати державні інституції, не замінити власника золотого унітазу, а побудувати замість нього скромний табурет державного службовця. Не відпустити Порошенка і олігархів в Монако і Ростов, а посадити їх в українську в’язницю. За українськими законами. Ми і не можемо однаково дивитися на світ з усіма. Але ми можемо і зобовязані об’єднати зусилля зараз проти спільного ворога — олігархії і російського імперіалізму. А народ сам розсудить чия стратегія правильна.

До зустрічі в наступну неділю на Майдані Незалежності. Слава Україні!

Related posts