Терміново! Путін перейшов межу: у Зеленського не змовчали. Буде кривава бійня – страшні наслідки

Терміново! Путін перейшов межу: у Зеленського не змовчали. Буде кривава бійня – страшні наслідки

Міністр оборони Олексій Резніков не впевнений у намірах Росії щодо України, проте він переконаний, що у разі нападу Москва не зможе здобути перемогу, пише УНН.

Я не повірю, що Росія здобуде перемогу в Україні. Інша справа, що це дійсно буде кривава бійня, і російські хлопці теж повернуться в трунах, — заявив міністр, відповідаючи на питання про те, чи вірить він, що Росія вторгнеться в Україну.

На думку Резнікова, 175 тисяч солдатів, які за версією американських ЗМІ Росія зібрала на кордоні з Україною буде недостатньо для вторгнення. Міністр також заявив, що вірить інформації і української, і американської розвідки щодо військових приготувань РФ, проте фінального рішення у Кремлі ще не прийняли.

Якщо я міг би порадити президенту Байдену, я хотів би попросити його дуже ясно сформулювати пану Путіну, що тут не може бути червоних ліній Кремля — червона лінія тут, в Україні, і цивілізований світ відреагує без будь-яких коливань (у разі її перетину — ред.), — підкреслив він.

Нагадаємо, ряд американських видань, зокрема, газета The Washington Post і Associated Press опублікували інформацію про те, що російські війська на початку наступного року планують наступ на Україну. Розвідка США зафіксувала скупчення військових у чотирьох місцях. Всього країна-агресор планує напад за участю 175 тисяч військовослужбовців.

Крім того, німецьке видання Bild повідомило, що вторгнення російських військ на територію України планується в три етапи. Росія може почати захоплення українських територій з півдня. Однак президент Росії Володимир Путін відклав цей план в “скриню”, і не вирішив, чи буде він реалізований.

Щобільше Україна готується до будь-якого сценарію посилюючи свою оборонну здатність новітнім озброєнням. Так Зеленський у Харкові згадав про спільний із Туреччиною проєкт будівництва заводу з виробництва безпілотників Bayraktar TB2. Джерела телеграм каналу Вертикаль в силових структурах дали докладніший розклад.

Будуватиме цей завод у Василькові за свої гроші турецька фірма Baykar Defence, виробник «Байракторів». Турки навіть самі викупили земельну ділянку, необхідну для їхнього проєкту. Від влади України в цій історії потрібна була допомога з «бюрократичними» моментами – допомогти турецьким інвесторам оформити усі дозволи та супроводжувати процес викупу землі.

Для реалізації проєкту із заводу безпілотників Bayraktar TB2 в Україні залучено одразу три міністерства – Міноборони, Мінстратегпром та міністерство закордонних справ.

Планується, що на майбутньому заводі Baykar Defence у Василькові робитимуть «Байрактари» не лише для Збройних Сил України, а й на експорт. Комплекси Bayraktar TB2 хочуть купувати у Польщі, Марокко і навіть у країнах Середньої Азії, які раніше сліпо орієнтувалися на Москву.

У самих турків потужностей не вистачає, тому й будуватимуть свій завод в Україні. Вибір саме на нас упав з кількох причин. Власник Baykar Defence Сельчук Байрактар ​​– зять президента Туреччини Ердогана, з яким Зеленський зміг налагодити тісні партнерські відносини. Україна не лише виготовляє двигуни для турецьких безпілотників. В Україні є чимало інженерних кадрів, які можуть зробити турецькі безпілотники ще досконалішими.

Своєю чергою, проєкт будівництва заводу Baykar Defence у Василькові допоможе Україні стимулювати власні розробки з БПЛА. За деякими даними, завод має запустити в роботу вже наприкінці 2022 року. новітнім озброєнням.

Related posts