Терміново! Карета швидкої та поліція: дружина в небезпеці? Зеленський в шоці – прямо в магазині

Терміново! Карета швидкої та поліція: дружина в небезпеці? Зеленський в шоці – прямо в магазині

За даними видання “Страна”, Зеленську помітили у супермаркеті “Сільпо” під Києвом на Софіївській Борщагівці. Там перша леді брала участь у зйомках програми “Сніданок”, що виходить на телеканалі “1+1”.

Про це повідомляє Telegram-канал “Политика Страны”.

Як розповіли журналістам співробітники супермаркету, під час зйомок обговорювалася тема правильного харчування, тому Зеленська була у відділі овочів та фруктів. При цьому, довкола було багато поліцейських із собаками.

“Зйомки проходили у відділі овочів та фруктів, говорили про правильне харчування. Було дуже багато поліцейських, із собаками ходили”, – розповіли співробітники супермаркету.

Справді, за нашими спостереженнями, заходи безпеки у супермаркеті були значно посилені. Кореспондент “Страни” нарахував чотири автомобілі у кортежі супроводу Зеленської.

Також біля супермаркету чергувала карета швидкої допомоги, чотири патрульні автомобілі Нацполіції, група кінологів, близько 20 співробітників УДО.

Нагадаємо, що не так давно перша леді України Олена Зеленська дала відверте інтерв’ю одному з українських видань, де поділилась своїми спостереженнями у роботі за останніх 2 роки. Вона також зізналась, що не має наміру йти у велику політику, втім власні ініціативи хоче продовжувати навіть після каденції чоловіка.

Олена Зеленська поділилась, що вже звикла до публічності за роки президентства чоловіка, але вона старається залишати навколо себе простір, що старається оберігати – особисте життя, сім’ю та дітей. Вона зізналась, що її часто гнітять обмеження, які накладає їй статус першої леді, втім, вона до цього ставиться по-філософськи.

«Часто думають, що у перших леді дуже багато повноважень. Насправді обмежень набагато більше. Це і дрес-код, і охорона, і обов’язкові протокольні зустрічі. Не подобається, напевно, те, що ти не можеш бути спонтанною – наприклад, поїхати з подружками на концерт. Але до цієї несвободи я ставлюся філософськи. Зараз це частина мого стилю життя», – пояснила дружина президента.

Водночас Олена Зеленська ділиться, що навіть вагомий статус не передбачує чітких повноважень і обов’язків, оскільки у світі перші леді досі не мають офіційного статусу. Навіть якщо вони є впливовими фігурами у гуманітарних та соціальних процесах.

“У нас немає політичного впливу, але є емоційний: нас бачать люди, ми притягуємо увагу, наш голос чути. Є чудовий приклад – Елеонора Рузвельт. Перша леді, яка свого часу ініціювала написання першого в світі документа з прав людини після Другої світової війни. Це головний документ ООН – Загальна декларація прав людини. Це яскраво підтверджує те, що діяльність перших леді існує й буває дуже впливовою”, – коментує перша леді.

“Ні, дякую”, – Зеленська про політичну кар’єру

Щодо майбутньої політичної кар’єри, то вона ствердно відповіла: “Я — ні. Відверто ні, дякую”, засміявшись. Але на запитання, чи планує вона продовжувати свої ініціативи, якщо каденція чоловіка закінчиться, вона зізналась, що хотіла би, але не знає, чи будуть її слухати без теперішнього статусу.

“Я б хотіла, але треба зрозуміти мої майбутні можливості. Зараз мені легше підтримувати контакти з органами влади, бо я дружина президента. Не впевнена, що зможу робити це у майбутньому, бо буде інші Перша леді чи джентльмен, і представникам влади буде з ким спілкуватися. Все ж я маю надію, що встигну щось зробити за ці два з половиною роки, що залишились. Час летить, я вже бачу, що не встигаю, і треба бігти швидше”, – підсумувала жінка.

Вона додала, що в Україні було б достатньо відокремити декілька працівників Офісу Президента, які офіційно супроводжували б діяльність першої леді.

«Зараз мені періодично допомагають. Але ці люди залишаються співробітниками Офісу Президента, я не можу розраховувати на весь їхній час», – сказала Зеленська.

Related posts