Так ще Саакашвілі ніхто не принижував: Журналістка розповіла як їй погрожують прибічники МІХО

Так ще Саакашвілі ніхто не принижував: Журналістка розповіла як їй погрожують прибічники МІХО

Уже кілька діб я — жертва атак віртуальних прихильників Міхеїла Саакашвілі. Вони так само заспамили Христину Бондаренко і продовжують досі. Головний меседж — йому ставили не ті питання, перебивали, не давали сказати слова і взагалі «хто ви, а хто він».

Дивно, коли людина, яка живе на Заході не один рік, вважає, що суть телевізійного інтерв’ю — вислухати, не перебиваючи, весь мітинговий спіч політика. До речі, цей його спіч кілька місяців незмінний на всіх публічних заходах. Дивно навіть не те, що істерика віртуальних прихильників Саакашвілі ніяк не вгамується, а те, що він в принципі вдається до подібних атак. Дивно говорити про «брехливого Порошенка» і так само, як Порошенко переходити на особистості у відповідь на незручні питання. Дивно говорити про «брехливого Порошенка» і використовувати ботів у ще більших масштабах, ніж Порошенко. Президент, до речі, теж завжди всім нагадує про роботу на 5-у каналі і одразу спускає з ланцюга своїх віртуальних псів.

Але Саакашвілі позиціонує себе як політика цивілізованого. Політика, який відрізняється від української колег. Я, я, я, єдиний непідкупний, всі інші подалися, — весь час повторює він. Саакашвілі сам напрошувався на ефіри авторських програм, які передбачають жорсткі питання. Не зовсім розумно сподіватися, що хтось дасть йому почуватися хазяіном-баріном. Відповідей саме на жорсткі питання чекають і глядачі, і прихильники. У цьому й розкривається політик. Зрештою, лише до яскравого політика і можуть бути жорсткі питання. Нічого некоректного чи інтимного в нього не питали. І наостанок. Захоплення ботами у Саакашвілі може закінчитися тим, що і обіцяні ним 300 спартанців, і обіцяні 100 тисяч людей на грудневому мітингу можуть виявитися такими ж віртуальними, як і його фейсбук-шанувальники.

P.S. За версією, прихильників грузинського президента, я — Рамзан Кадиров. Не Адольф Гітлер і на тому дякую.

Related posts