СТРАШНО: Не думав, що сам стану свідком такого…

СТРАШНО: Не думав, що сам стану свідком такого…

Постійно вас читаю, але і думав, що сам стану свідком такого. Отже, сьогодні вдень вийшов вигулювати Джека (мій пес). Живу на проспекті Правди. Бачу, близько 64 номеру по пішохідній зоні пливе це «корейське диво», д.н.з. #AA3008CP. За кермом була ця леді (фото додаю), поряд з нею — теж така. З першого погляду зрозумів, що з ними щось не так: жестикуляція, міміка, скляний погляд і т.д. Працюю травматологом, розумію про що кажу.

Зупинились вони прямо біля входу на дитячий майданчик. Як тільки почали виходити — «походон» видав моментально. Викликаю копів, в двох словах пояснюю ситуацію. І хоча всі тут, у фейсбуці, постійно скаржаться, що довго їдуть — на мій виклик приїхали доволі швидко і як раз в той момент, коли дами почали їхати.

Дами дуже обурились, що їх спинили. Водійка хотіла вийти і щось пояснити полісменам, але випала із авто. Перегарище — труба, як від старих алкашів. Встати відмовлялась, допомога копів не допомогла — потім знову всілася. Потім почала вирубатись, просто засинати на асфальті. Викликали швидку, яка констатувала настільки сильне алкогольне сп’яніння, що довелося госпіталізувати.

Такє. Я хз, що у неї в житті сталося, але так нажертися і сісти за кермо — ні в які ворота не влазить.

Related posts