“Стала товстішою шкіра“: Олена Кравець розповіла, як змінився Володимир Зеленський на посаді президента

“Стала товстішою шкіра“: Олена Кравець розповіла, як змінився Володимир Зеленський на посаді президента

Олена Кравець та родина Зеленських працювали разом та дружили дуже багато років, доки Володимир Зеленський не обійняв посаду президента України у 2019 році. З того часу куми практично не спілкуються, дуже рідко зустрічаються, і навіть намагаються не писати одне одному повідомлення. Акторка студії «Квартал 95» розповіла, як змінився Володимир Олександрович на посаді глави держави.

В інтерв’ю Маші Єфросініной Олена Кравець відповіла на різні питання, включаючи свою дружбу з подружжям Зеленських. Відповідаючи на запитання про те, чи змінився Володимир Зеленський, акторка зазначила:

«Я стежу за ним, бачу, який він напружений. У різні періоди (виглядає) по-різному».

Востаннє друзі бачилися на День Незалежності, і їм удалося поспілкуватися. Попри те, що Володимир Зеленський залишився все тим же веселуном, він все ж таки дійсно змінився, і це не дивно.

«Ти розумієш, що все вже не так як раніше, але в той же час ти бачиш ту саму людину, і розумієш, що незважаючи на колосальну напругу і навантаження, з якою він зіткнувся, він залишився для мене Вовою все-таки, а не Володимиром Олександровичем. Щось дуже природне, людське, мені подобається, що він не втрачає це. Я думаю, що у нього стала товстішою шкіра, метафорично. Я розумію, що він змінився, звичайно, і цього слід було очікувати», — зазначила Олена Кравець.

Також актриса наголосила, що бажає йому терпіння та сили, впоратися зі своєю роллю та всім негативом. Як кажуть, «вся країна знає, як їм грати, а 11 людей на полі ні».

Related posts