Шокуюча заява від Саакашвілі: Бідний Каха Бендукідзе перевертається в могилі і передає привіт Порошенкові

Шокуюча заява від Саакашвілі: Бідний Каха Бендукідзе перевертається в могилі і передає привіт Порошенкові

Пряма «отвєтка» ОПГ з Банкової на вчорашній Марш.

Генпрокуратура порушила провадження стосовно Центра Бендукідзе, який очолює Володимир Федорин, і співзасновником якого є я, по шпигунської статті «Причетність до передачі інформації представникам іноземних держав», з прямим завданням від прокурора (я юрист з тридцятирічним стажем і вперше бачу таке на папері) — зібрати на нас «компрометуючі матеріали». Цирк ситуації в тому, що однією з головних функцій Центру і є популяризація України по всьому світу і передача інформації українцям та іноземцям. Бідний Каха Бендукідзе перевертається в могилі і передає привіт Порошенкові.

З ранку затримали двох працівників офісу: Назара і Севера. Северіон Дангадзе, один з координаторів Київської області, поміщений у СІЗО (хоч у нього і грузинське прізвище, він на 100% українець). Зараз йде обшук квартири керівника нашої Бориспільської організації Руху Нових Сил Ярослава Сарафінюка.
Порошенко все ближче підбирається до мене.

Гей ви там, в Печерському трикутнику, невже досвід попередників вас нічому не навчив? У будь-якому випадку моєї спини, що втікає або переляканого обличчя ви точно не побачите.
Путіна я не боявся, а бариг тим більше.

Related posts