Семенченко звернувся до Порошенка: Петро Олексійович! — втягувати армію в політичні і протестні процеси — злочинно і небезпечно. Перш за все для вас

Семенченко звернувся до Порошенка: Петро Олексійович! — втягувати армію в політичні і протестні процеси — злочинно і небезпечно. Перш за все для вас

Дивлюся новинну стрічку і бачу, що людина, яка в нас обіймає посаду президента — хвора людина. Нажаль. І, судячи з усього — хвора саме на голову.

Зараз по багатьом новинним ресурсам розганяються відеоролики, де люди в погонах засуджують мирні мітинги в столиці. Мітинги з вимогою Закону, боротьби з корупцією, звільнення ветеранів війни з в’язниць, покарання зрадників і олігархів. Люди на роликах кажуть, що ХТОСЬ начебто закликає армію «йти на Київ». І це вони «гнівно засуджують».

Я категорично проти подібних закликів. Але в тому то й справа що вони існують тільки в хворій уяві Порошенка і його політтехнологів. І я допускаю що хтось з спільників відомого котловодця Муженка зміг обдурити декілька реальних військових, викликавши емоції для відео. Але це — шлях в нікуди. Навіть якщо банда Порошенка, за допомогою підконтрольних депутатів введе військовий стан і кине армію на придушення мирних протестiв , то це НIЧОГО не дасть. Практика показує, що для взаєморозуміння ветерану в погонах і демобілізованому ветерану з Грушевського досить 10 ХВИЛИН. Історія показує, що правителі, якi кидають армію проти народу закінчують у розстрільної стінки. Петро Олексійович Порошенко вчора почав повторювати шлях Чаушеску. Один до одного. І всі наші зусилля забезпечити олігархам і зрадникам нормальні умови в тюремній камері до суда і можливість захищати в себе в суді можуть виявитися марними.

Петро Олексійович! — втягувати армію в політичні і протестні процеси — злочинно і небезпечно. Перш за все для вас. І я сподіваюся що ви зрозумієте це не за 5 хвилин до долі Чаушеску, а зараз. Холуї в генеральських погонах — це ще не уся армія.

Люди на відеороликах, яких вам вдалося обдурити — це ще не уся армія. Залиште в спокої армію. Не грайте з вогнем. Послухайте свого попередника.

АСТАНАВИТЕСЬ!
Поки ще є час.

Related posts