Росія не зупинилась! Продовжує стягувати війська – на кордоні 100 тисяч військових! Катастрофа

Росія не зупинилась! Продовжує стягувати війська – на кордоні 100 тисяч військових! Катастрофа

Міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що після онлайн-саміту президентів Джо Байдена та Володимира Путіна Росія не припинила стягувати війська до кордонів України, про це він повідомив для видання Politico.

За його словами, Росія наразі має понад 100 тисяч військових, розкиданих від окупованого Криму до північно-західного кордону РФ і Білорусі. Отже, «агресор може атакувати одночасно на кількох фронтах із застосуванням артилерії, танків і авіації».

Це буде українська кров, це буде російська кров, і багато солдатів з Росії повернуться додому у трунах. Це може бути катастрофа, — зазначив він і додав, що українська армія налічує близько 250 тисяч військових, 200 тисяч резервістів у територіальних підрозділах і 400 тисяч ветеранів українсько-російської гібридної війни.

Міністр оборони підкреслив, що нове вторгнення буде катастрофічним як для Росії, так і для України.

Міністр наголосив, що наявність 15 атомних енергоблоків на території України роблять будь-яку стрілянину особливо небезпечною. На думку Резнікова, Путін не так сильно зацікавлений в Україні, як у тому, щоб показати Європі, на що здатна Росія, оскільки «захопивши Україну, Кремль увійде в Європу».

Related posts