Резніков Тepміново Звернувся До США, Канади Та Британії: «Бо Буде Занадто Пізно»

Резніков Тepміново Звернувся До США, Канади Та Британії: «Бо Буде Занадто Пізно»

Олексій Резніков закликав Штати, Канаду та Велику Британію направити своїх військових ближче до кордону з Росією. Міністр заявив, що саме зараз потрібно вживати кроків, щоб стримати російську агресію.

Відповідну заяву Олексій Резніков зробив під час інтерв’ю іноземному виданню. Це трапилось 5 грудня.

Міністр заявив, що Велика Британія, США та Канада могли б відправити в Україну більше своїх інструкторів та надати засоби оборони. Олексій Резніков закликав країни допомогти зараз, оскільки потім «буде занадто пізно».

У вас (мовиться про Канаду – 24 канал) є навчальна програма з нами в Україні. Я думаю, що ми можемо її розширити. Замість того, щоб мати тут 50 (військових – 24 канал) інструкторів, надішліть 500 інструкторів,
– пояснив Резніков.

На думку міністра оборони, іноземних військових треба розмістити ближче до лінії фронту, адже наразі вони перебувають за понад 1 тисячу кілометрів від російського кордону – тобто в Яворові, що на Львівщині.

«Було б добре, якби канадські інструктори… були розгорнуті в Харкові, Маріуполі, Краматорську, Одесі та на острові Зміїний. На цих територіях мають майоріти три прапори – прапор Канади, прапор США та прапор Британії», – пояснив Олексій Резніков.

Очільник міністерства додав, що «це також було б хорошим знаком для росіян – що ви тут».

Нагадаємо: Наприкінці жовтня американські ЗМІ повідомили, що Росія стягує війська до кордону з Україною. Це викликало занепокоєння в Європі та США.

Згодом українська розвідка пояснила, що Росія може напасти з кількох сторін, взявши Україну «в кільце». Адже війська Росії скупчені вздовж окупованого Криму, східного й північного кордону з Росією та Білоруссю. Це може трапитись у січні 2022 року.

Глава європейської дипломатії Жозеп Боррель заявив, що навіть у найгіршому випадку Євросоюз буде з Україною.

Міністр оборони України повідомляв, що біля наших кордонів дислокуються понад 94 тисячі російський військових.

За даними американської розвідки, Кремль планує наступ на Україну на кількох фронтах. На початку 2022 року Росія може застосувати 175 тисяч військових.

Джерело

Related posts