Прямо в ефірі! Скандал, Гордон знову вляпався – повний зашквар: виправдав Порошенка. Це крах

Прямо в ефірі! Скандал, Гордон знову вляпався – повний зашквар: виправдав Порошенка. Це крах

У Дмитра Гордона, здається, чергове затуманення, адже він… виправдав Порошенка, якому напередодні висунули підозру у держзраді. Ймовірно, він відпрацьовує методичку свого работодавця Ріната Ахметова, як і волелюбні журналісти олігархічного каналу другий день як під копірку дають новини про підозру Петру Порошенку взагалі без жодних деталей та без згадки про Медведчука.

Сам же Гордон намагався сильно не палитися в ефірі програми “Час Голованова” на все тому ж телеканалі, пояснюючи, чому наразі не критикує колишнього президента, але все одно виходить погано.

“Мене так виховали, що навіть коли вороги в біді, я не добиваю людей, які падають. Порошенко зараз падає, але я не скажу жодного поганого слова на його адресу. Я все сказав, коли Порошенко був на вершині. А казати, коли людина падає, можуть тільки дуже слабкі люди”, – сказав він.

Можливо, через це, а може і через те, що гроші вирішують все, і потрібно знову перевзуватися у стрибку, змінюючи думку. Він заявив, що підозра в держзраді Петра Порошенка сьогодні ні до чого не призведе – розслідувати його діяльність Володимиру Зеленському потрібно було впродовж півроку після обрання президентом.

“Я говорив Зеленському, що він так і не став вироком для Петра Олексійовича, хоча він говорив про це йому на стадіоні. Я Петра Порошенка сильно не люблю. Я вважаю його винним у багатьох бідах моєї країни. Персонально, особисто винним. Але те, що відбувається зараз – чергові кінофільми”, – сказав Гордон.

Це, насправді, виглядає дивною спробою і начебто залишитися нібито при своїй думці (мабуть, останні місяці хейту все ж дають про себе знати), і начебто виправдати Порошенка.

Але те, що канали «Україна 24» (Ахметов) та «НАШ» (Мураєв/Ахметов) вже почали захищати Порошенка — це ж така «неочікуваність» (звичайно, у лапках. Ситуацію прокоментував блогер Євген Прокопишин.

“Так лише за останні 30 хвилин я уже побачив 5 публікацій на захист Порошенка: на «Україна 24» прямо кричать, що «Порошенко ні в чому не винен, це агонія Зеленського, Порошенко переможе і стане знову президентом» і тд, а на каналі «НАШ» пускають всяких «експертів», які несуть всяку маячню, типу «зам генпрокурора не може підписувати підозру депутату» – звісно що не може, а т.в.о. генпрокурора може, яким він і є зараз, поки Венедіктова у відпустці. А Макс Назаров пішов ще далі і заявив”, – написав Прокопишин на сторінці у фейсбук.

До речі, пам’ятаєте нещодавню публікацію Гордона за шашликів? Тоді у телеграм-каналах писали, що “після жорсткої критики президента Володимира Зеленського та його команди на каналах Ахметова, Гордон тепер дає сигнал, що він більше не хоче «сваритися», а точніше – отримувати по лисій, нахабній морді мокрою ганчіркою, і готовий знову на шашлик.

“Слабенький Геббельс виявився. Вже готовий кинути Ахметова за шампур“, – влучно помітили в Телеграм-каналі Таємниці депутата.

Пост доволі швидко зник зі сторінки Гордона. Ймовірно, йому виписали нагоняй, адже зараз він одразу ж почав виправдовуватися, що це був нібито троллінг.

“Вранці прокинувся у гарному настрої. Думаю, як би потролити весь світ? Опублікував фото, де президент, я, Олеся Бацман і Савік Шустер готують шашлики. І написав приблизно таке: Спогади про літо. Я з друзями на шашликах, засмажили Соловйова. М’ясо виявилося жорстким і несмачним, через це й пересварилися”, – каже він.

Пересварилися ви, Дмитро Ілліч, через те, що хтось відпрацьовує темники олігарха.

Related posts