Правоохоронець, що переслідував автомайданівців, отримав керівну посаду в ДФС Львівщини

Правоохоронець, що переслідував автомайданівців, отримав керівну посаду в ДФС Львівщини

Підполковника податкової міліції Ігоря Цимбрила призначили начальником другого відділу управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Львівській області ГУ ДФС у Львівській області.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила журналістка та голова постійної поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Львівській області Вікторія Балицька.

«Пам’ятаєте ДАІшника Ігоря Цимбрила, який переслідував автомайданівців? Зокрема отця Михайла Димида, до якого цей правоохоронець додому аж приходив, щоб вручити виклик, при цьому знімав особисте житло і самого священика на смартфон», – пише Балицька.

У квітні 2014 р. Франківський суд визнав дії Цимбрила протиправними. Цей правоохоронець потім намагався очолити ДАІ міста Львова але громадськість не допустила.

«Йому довелося згодом піти з поліції. Але гостинна і привітна податкова розкрила свої обійми перед «вірним слугою режиму Януковича», – йдеться в дописі.

« І от після непомітної служби на непомітних оперських посадах, Ігоря Цимбрила тиждень тому – 26.10 – призначено начальником відділу управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби у Львівській області. Внутрішньої безпеки! Це стратегічно важливий підрозділ. Блін, бореться із корупцією та зловживаннями всередині структури. Я так розумію, що керівництву податкової не принципово, що працівник, який дбатиме про чистоту структури, в 2014 році був «атимайданівцем» і переслідував майданівців!?

Ну, то привітаємо Ігоря Романовича чи шо!?», – резюмує журналіст й додає наказ про призначення.

Related posts