Пощади не буде! Зеленський розніс – Порошенку і не снилось: Сивочолого “попустили”, без шансів

Пощади не буде! Зеленський розніс – Порошенку і не снилось: Сивочолого “попустили”, без шансів

Гогілашвілі подав у відставку, і це саме той приклад, коли скандальна ситуація завершилася за принципом «win-win» для всіх – Зеленського, для суспільства та навіть для самого екс-заступника міністра.

Глава МВС Монастирський дав свою офіційну реакцію буквально за годину після появи в Ютубі відео, де Гогілашвілі хамить поліцейським на блок-посту в ООС, пише телеграм-канал “Вертикаль”.

Кабмін зумів у найкоротший термін дотриматися всіх бюрократичних формальностей так, щоб його можна було звільнити в найкоротші терміни, з дотриманням усіх норм закону.

Зеленський сам офіційно прокоментував скандал, прямо вказав, що Гогілашвілі буде звільнений, і таким чином показав своїм прихильникам, що не покриває своїх, які порушують закон.

Ну і сам Гогілашвілі отримав можливість із мінімальними втратами піти з посади, щоб не нариватися на судове переслідування.

Але, мабуть, найголовнішу перемогу тут здобуло суспільство.

Раніше, за Порошенка, фігуранти скандалів спокійно сиділи у своїх кріслах, незважаючи на гостру реакцію громадянського суспільства – згадаймо тих же Свинарчука чи Сьомочка, і на це неможливо було вплинути.

Тепер же суспільство стало більш чутливим до реальних «зашкварів» чиновників, і це уможливило реальне очищення влади.

А Гогілашвілі, виходить, може навіть зберегти особу, визнавши публічно свою помилку.

Додамо, що сьогодні  уряд звільнив Олександра Гогілашвілі з посади заступника міністра внутрішніх справ України за власним бажанням. Цьому передувала публікація скандального відео, де фігурував ексчиновник.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні, оприлюдненому на сайті українського уряду в понеділок, 13 грудня. Перед цим Гогілашвілі повідомив, що написав заяву про звільнення за власним бажанням після інциденту на в’їзді в Донецьку область.

“Так, я винен. Це показовий приклад для всіх, як не треба себе поводити. Мені соромно за свою емоційність та нестриманість, але мені не соромно за роботу, яку ми зробили за більш як 2 роки”, – написав Гогілашвілі у соцмережі Facebook.

Євгеній Прокопишин на своїй сторінці у фейсбук теж прокоментував ситуацію провівши паралель з Петром Порошенком, зазначивши що прочитав пост Ірини Геращенко про Гогілашвілі і просльозився – цитую, щоб просльозились і ви:

“«Зеленский прокинувся і пропонує звільнити Гогілашвілі. Дякуємо, дуже дякуємо! Але цього недостатньо. Вам прийдеться пояснити, як його взагалі могли призначити на посаду заступника МВС …(тут ще куча брєду)… Всі ці питання Європейська Солідарність знайде можливість вам поставити. Бо цього вимагає суспільство і наші виборці».

Ех, щас би Порошенка повернути, такого Гетьмана втратили…

Це пише людина з команди Порошенка, який будучи Президентом ПІВ РОКУ не міг звільнити Семочко з посади зама голови Служби Зовнішньої Розвідки (Семочко звинувачували в отриманні російського громадянства і веденню бізнесу в окупованому Криму), хоча цього також вимагало суспільство, і, на відміну від Гогілашвілі, сам Порошенко міг звільнити Семочко своїм наказом (що і зробив перед 2-м туром виборів розуміючи, що уже програв і не хотів давати Зеленському цей бонус), тоді як Гогілашвілі під МВС і це не вертикаль Зеленського, але і при цьому нинішній Президент буквально за 24 години відреагував і вимагає його звільнити і покарати.

І це один з БАГАТЬОХ прикладів, ще ж можна згадати і Свинарчука-Гладковського, тут взагалі чиста корупція: він бізнес-партнер Порошенка ще з 90-х, у них є спільні підприємства, Порошенко його призначив в РНБО відповідальним за ДОЗ і той робив все дуже відповідально – робив ДОЗ для ЗСУ на підприємства Порошенка та на свої особисті підприємства, при чому закупки були по завищеним цінам і поганої якості (Суди по цим справам уже йдуть і досить успішно – не для корупціонерів), якраз сьогодні один з фігурантів одної з таких схем отримав свій вирок”, – написав Прокопишин.

Related posts