«Порошенко-геть!» – правильне гасло, але люди не готові вийти з ним на вулиці, – нардеп

«Порошенко-геть!» – правильне гасло, але люди не готові вийти з ним на вулиці, – нардеп

Хоча більшість українців критикуючи нинішню владу, проте поки що не готові виходити на вулиці.

Про це розповів народний депутат України Юрій Левченко в ефірі програми «Vox populi» (20:00 – 20:30 на телеканалі ZIK).

«Порошенко-геть» правильне гасло і я підтримую його. Я сподіваюся, що ми побачимося у наступний вівторок, 7-го листопада під Верховною Радою, коли люди знову будуть протестувати і вимагати реформи виборчого законодавства. Справа в тому, що 95% українського народу зараз клянуть діючу владу олігархату. І правильно роблять. Я сам критикую цю владу. І як ви бачили не тільки критикую, але і роблю все можливе щоб їх зупиняти», – зазначив нардеп.

Разом з тим, він зауважив, що критикуючи владу більшість українського народу поки що не готові виходити на вулиці. У цьому можна переконатися подивившись на останні протести. Тільки коли люди вийдуть на вулиці можна буде говорити про революцію і зміни.

«Ви побачили, на жаль, не десятки сотні тисяч українців, а в кращому випадку тисячі. Тому звісно дуже добре говорити про різні революційні сценарії, але справжня революція зверху не будується. Справжня революція з’являється знизу. Коли український народ скаже досить і десятки тисяч вийдуть на вулиці, тоді буде революційна ситуація. На жаль, такої революційної ситуації зараз немає», – переконаний Левченко.

Окрім цього, народний обранець додав, що поки немає революційної ситуації треба займатися просвітницькою діяльністю. Людям потрібно пояснювати, що треба цінувати своє право голосу, щоб не голосувати за гречку, лавочки і пофарбовані під’їзди. Люди повинні брати відповідальність за своє право голосу.

«Активним громадянам треба пояснювати у своєму колі: друзям, родичами, знайомими, сусідами, на роботі, в транспорті, щоб вони на наступних виборах не голосували знову за Пєтю, Сєню, Ахметова, Фірташа, Коломойського, Пінчука та Григоришина – вони всі однакові. Тому що скільки завгодно можна говорити, що це Охендовський намалював, а він має сидіти у в’язниці – це безперечно, але це не Охендовський винен в тому, що половина людей взагалі не ходить на вибори, що чийсь сусід проголосував за те, що йому якийсь депутат лавочку поставив, що хтось продав голос за 200 гривень. Треба брати на себе відповідальність, треба самому працювати над собою і працювати над своїм оточенням. Поки ми самі собі не оберемо нормальну владу нам ця нормальна влада нізвідки не з’явиться», – впевнений гість програми.

Related posts