Політик здивувався: відколи спецпідрозділ СБУ став виконувати функції пошти?

Політик здивувався: відколи спецпідрозділ СБУ став виконувати функції пошти?

Про це запитав дипломат, політичний діяч, колишній віце-прем’єр-міністр Роман Безсмертний в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK, коментуючи ситуацію довкола першої спроби затримання Саакашвілі.

Як іронічно нагадав пан Безсмертний, не так часто в історії нашої держави трапляється, що повідомлення про запрошення на допит вручають разом із «Альфою», як це відбулося у ситуації довкола спроби затримання Саакашвілі.

«Що таке «Альфа»? Це спецвійська, призначені для боротьби з терористами, люди, навчені відповідним чином. І тут вони приходять вручити звичайну повісточку. У нас їх приносять поштарі – а тепер «Альфа» вручає», – зазначив політик.

Відтак, на думку пана Безсмертного, цілком зрозуміло, що щось мало штовхнути владу на таку дію. «Одні кажуть про бізнес із Курченком-Януковичем. А хтось каже, що в тих же людей беруть гроші. А що робити 40 мільйонам людей? Дивитися далі це? Спостерігати? Ви розумієте, що ми таким чином занурились у лайно… І рухатись нам не можна, бо коли рухаємось, то доводиться… сьорбати це», – образно висловився дипломат і політичний діяч.

Що саме підштовхнуло владу до використання «Альфи» для затримання Міхеїла Саакашвілі – пояснив один із наближених до екс-президента Грузії – позафракційний нардеп Юрій Дерев’янко. «Спричинило те, що на марш за імпічмент Президента вийшло дуже багато людей. Це дало йому поштовх швидко викинути з країни Саакашвілі. Те, що відбулося викрадення Саакашвілі – це те саме, що напередодні відбулося з грузинськими громадянами. Де він мав опинитися – Поті чи Тбілісі – ми не знаємо», – додав нардеп.

Related posts