Під Полтавою трапилася жахлива ДТП. Поліція їхала майже дві години

Під Полтавою трапилася жахлива ДТП. Поліція їхала майже дві години

Вчора мої друзі на трасі між Полтавою і Харковом застали аварію, в яку потрапило багато машин. Йшов дощ, який одразу замерзав на дорозі. Одну з машин занесло на повороті, вона в когось врізалась, в кювет з чималої висоти упала повна людей маршрутка.

Водій маршрутки дивом зробив так, щоб машина не перекинулась і в кювет практично в‘їхала. Але все одно купа поранених, поламаних, застряглих в машині. Мої друзі зупинились і почали надавати допомогу постраждалим. І яким же був їхній шок, коли з‘ясувалося, що крім них, ні в кого аптечки в машині немає. Перша швидка допомога приїхала за 40 хвилин. Поліція — за півтори години. Мої друзі — ветерани АТО, тому в них з собою було все: від крутих аптечок до термоковдр. І яким же було їхнє ще одне здивування, коли вцілілі пасажири побитого транспорту почали просто виходити з машин і ловити на трасі маршрутки.

Знайомі мої лишили в аварії все, включно з власними теплими рукавицями, бо поламані й поранені замерзали. За три години, які вони провели на місці аварії, машини просто проїжджали повз. Зупинилося одне авто з дамою у норковому манто, яка теж взялася допомагати пораненим, поки її кавалер спантеличено спостерігав за кошмаром навколо. За їхніми словами, поліція не менш очманіло намагалася зрозуміти, що його робити.

Яка мораль цієї історії? Її немає. Бережіть один одного, бо більше це робити нікому.

Related posts