Пашинський пояснив, чому вважає, що статки населення ростуть

Пашинський пояснив, чому вважає, що статки населення ростуть

Це встановлений факт, що економіка росте, доходи населення ростуть. І тут є досить важливий індикатор – продаж нових автомобілів. Це надія, люди впевнені у завтрашньому дні. Адже вони купують не вживані машини, а нові.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України чотирьох скликань, керівник Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.

«У 2014 році ми отримали колосальний удар по економіці і достаток людей впав у два рази. Але ми повинні вийти на ріст, а ми, до речі, вийшли на ріст. І як би вам не хотілося, але це встановлений факт – економіка росте, доходи населення ростуть. І в цьому місці є досить важливий індикатор – продаж нових автомобілів, навіть не квартир»,– зазначив Сергій Пашинський.

Разом з тим керівник Комітету ВР з питань національної безпеки і оборони зазначив, що ще у 2013 році грошей в Україні було набагато більше, ніж сьогодні.

«Адже не було війни, не було блокади, не було і анексії Криму, захоплення Донбасу, не були розірвані економічні зв’язки. А що стосується покупки нових автомобілів, то там немає мерседесів, це автомобілі середнього та нижчого класу. Це надія, люди впевнені у завтрашньому дні. Адже вони купують не вживані авто, а нові, це такий собі споживчий настрій»,– зауважив він.

Сергій Пашинський додав, що найперше та найголовніше, що сьогодні цікавить українців – це мир, а вже потім власний добробут.

«Це ті базові речі, які ми – політики, державні діячі, міністри, депутати повинні розуміти і забезпечувати цим людей, а вже потім розбиратися, хто кому та яку замовив піар-компанію»,– наголосив Пашинський.

Related posts