Парасюк: Я не готовий розповісти всі деталі подій на Майдані

Парасюк: Я не готовий розповісти всі деталі подій на Майдані

Революція гідності ще продовжується, і зараз при владі не ті люди, які могли б забезпечити справедливе розслідування щодо подій на Майдані. Саме тому слідство не ведеться, адже це є круговою порукою, і саме тому я досі не дав свідчення.

Про це заявив народний депутат України Володимир Парасюк у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

«Я не готовий розповісти всі деталі Майдану, адже Революція гідності ще продовжується, і зараз при владі не ті люди, які могли б забезпечити справедливе розслідування. На Майдані почалося все з мирного протесту, переросло в революцію і закінчилося повстанням. Це дійсно було народне повстання, і це потрібно визнати», – наголосив Володимир Парасюк.

Як учасник тих подій політик зазначив, що не потрібно зараз шукати в тій історії якихось особливих фактів і ускладнювати процес розслідування.

«Так, дійсно, на Майдані, вірогідно, були спецпризначенці з Росії. Але командували ними наші правоохоронці, які досі працюють в правоохоронних органах. Саме тому слідство не ведеться, адже це є круговою порукою, і саме тому я досі не дав свідчення», – заявив Парасюк.

Також він припустив, що мотиви підбурювати людей на повстання могли бути і у тих, хто зараз при владі, та скористався великою перемогою громадян над узурпаторами.

«Юрій Луценко, чинний генеральний прокурор України, привселюдно на Майдані сказав, щоб люди йшли брали зброю і захищали свою честь і гідність. Він це сказав як політичну заяву, щоб, напевно, когось налякати. Але ж люди в областях буквально сприйняли, що потрібно взяти мисливську зброю і їхати на Майдан. Однак за це ніхто не несе відповідальності, Луценко сказав не подумавши і все», – зауважив народний депутат.

Також Володимир Парасюк пригадав, що найбільше протистояння почалося тоді, коли працівники «Беркуту» хотіли підпалити консерваторію.

«Беркут» почав кидати коктейлі молотова, натомість протестувальники почали їх кидати назад. Через це почала горіти консерваторія. Люди зібрали усі брансбойти, які були в консерваторії, проклали шлях і почали гасити полум’я. Однак «беркутівцям» це не сподобалося і вони почали стріляти в сторону громадян із вогнепальної зброї. Тобто, коли був поранений перший учасник Революції гідності, саме тоді і почалося це протистояння», – розповів Володимир Парасюк.

Related posts