Не переможуть! Арестович наголошує на українській підготовці – недостаньо сил у російських військових. Доб’ють!

Не переможуть! Арестович наголошує на українській підготовці – недостаньо сил у російських військових. Доб’ють!

Радник керівника ВП Олексій Арестович вважає, що російські генерали відмінно розуміють небезпеку повноцінного військового вторгнення в Україну.

Якщо Кремль вирішиться  на повномасштабне вторгнення в Україну, то зазнає гучної поразки-загинуть десятки тисяч російських солдатів. Про це розповів в ефірі телеканалу “Будинок”  Олексій Арестович – радник керівника офісу президента Андрія Єрмака.

За його словами, угруповання російських військ, яке Кремль зосередив поблизу кордону, недостатньо – для того, щоб завдати Україні військової поразки.

Спроба вторгнутися закінчиться грандіозною поразкою і важкою зовнішньополітичною кризою для Росії. Ми не боїмося. ЗСУ спільно із західними союзниками з їх військово-технічною допомогою завдадуть поразки російському угрупованню. Вони просто не потягнуть, вся російська армія нічого з нами не зможе зробити, тому що вона обмежено боєздатна через міф про непереможність російської армії,-сказав Арестович.

Причому він вважає, що російські генерали відмінно розуміють небезпеку вторгнення і не в захваті від агресивних планів Путіна.

Ну стрельнуть вони 30 ракетами: 15 з них – не долетять, ще п’ять – промахнуться. Це все несерйозно, і будь – який військовий професіонал розуміє: ну приходьте, вторгайтеся-втопимо вас в крові. Ми їх просто втопимо в крові. Думаю, російські генерали за голови тримаються, розуміючи, у що реально їм виллється Ця операція. Сподіваюся, вони зможуть пояснити Путіну, що це абсолютно безглузда затія. Я бажаю їм одуматися і пошкодувати ті 40-60 тисяч убитих російських солдатів, яких, як я розумію, вони вже запланували, – підсумував Арестович.

Related posts