Нардеп про Мураєва: Вся ця наволоч у країні почуває себе у сто разів краще, ніж ми з вами. І живе у шоколаді, бо Банкова дозволяє це та будує з ними коаліцію

Нардеп про Мураєва: Вся ця наволоч у країні почуває себе у сто разів краще, ніж ми з вами.  І живе у шоколаді, бо Банкова дозволяє це та будує з ними коаліцію

Шановні, в мене погана новина.

Хто не в курсі — вчора ми разом з колегами євро- та Україно-оптимістами Юрієм Левченко, Svitlana Zalishchuk, Тетяна Острікова та Леонідом Ємцем — досить емоційно залишили ефір передачі «Український формат» на телеканалі NewsOne після виступу пана Мураєва про «Янукович-молодець» та «Майдан-державний-переворот».
Причин такому рішенню було декілька: ганебні висказування пана Мураєва, списані з темників каналів Кремля, маніпулятивний сценарій передачі, і загальна рамка дискусії, яка була направлена на розділення України та українців знову на «схід» і «захід».

Дуже рідко ходжу на цей канал, тож не очікувала формату передачі в стилі бенефісу «хазяїна-баріна» канала та регіонала пана Мураєва.
Він і власник каналу, і головний спікер, і отримував по 80% «підтримки» студії (of course), декілька разів згадав, який чудовий та прекрасний політик був Янукович, яким він був дипломатом, а завершив висновком про те, що через нас, «єврооптимістів», Україна «втратила» Крим та Донбас. Втратила. Так, випадково, «втратила». А потім проголосив Майдан «державним переворотом».

Все це очікуєш на російському ТБ, але не в студії Довженка в центрі Києва у річницю днів Майдану.
От така цікава історія.
На цю передачу наполегливо запрошували саме молодих парламентарів та тих, хто входить до об’єднання «Єврооптимісти». Деяким моїм колегам навіть пропонували прислали машину аж на округ і привести на передачу)
Але найцікавіше, шановні, те, що за моєю інформацією, сценарій передачі повністю погоджений з вулиці Банкової — Адміністрації Президента.

Вітаємо початок передвиборчої кампанії Порошенка.
І ціль дуже проста: дискредитовувати ту опозицію у країні, яка є неконтрольованою, та потенційно заважає Петру Олексійовичу Порошенку.
Раніше на цій передачі був Міхеїл Саакашвілі.
Тепер — були представники Свободи, Батьківщини, Єврооптимістів.
Представників БПП не було)
«Єврооптимістів» декілька разів називали «адвокатами Порошенка», винними у втраті Криму й Донбасу.

Сьогодні вже пішли закиди та коментарі від деяк про «дітей у пісочниці», «комсомольців» і когось там ще;)
Ну що вам сказати)
Вся ця наволочь у країні почуває себе у сто разів краще, ніж ми з вами.
І живе у шоколаді, бо Банкова дозволяє це та будує з ними коаліцію.
І добудувалася коаліцій до відновлення риторики про розділення країни, про схід і захід, про різні сорти людей.
Тільки вони не усвідомлюють, що Майдан — ой як не завершений.

П.С. І ні, я не підтримую заклики про бойкот цього каналу чи будь-інших каналів. До речі, якщо ви не знали, всі рейтингові канали у державі належать контретним політикам, олігархам або президенту.
Я ж маю дуже обмежену можливість доносити свою думку: свого каналу Батьківщина не має.
На ефір я зазвичай хочу, не як на вечірку до барінів-хазяїв, а спілкуватися з глядачами каналу. І буду продовжувати це робити.

Related posts