Нардеп Левченко обіцяє розслідувати таємницю заснування «Рошену»

Нардеп Левченко обіцяє розслідувати таємницю заснування «Рошену»

Кондитерська імперія «Рошен» будувалася не Петром Порошенком, а його братом, який загинув в автокатастрофі за дивних обставин.

Про це в ефірі програми Voxpopuli. Голос народу на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Юрій Левченко.

Гість програми відповів на запитання глядачів, які просили уточнити, що він мав на увазі, коли написав до Петра Порошенка у своєму Фейсбуці таке: «Ви що, думаєте, що ніхто не підніме питання того, як саме ви стали «королем Рошену» після загибелі Вашого брата?».

Народний обранець розповів, що він зараз працює над цим питанням, аби детально дослідити всі обставини.

«Річ у тім, що є важливий момент, що насправді сьогоднішня кондитерська імперія «Рошен» будувалася не Петром Олексійовичем Порошенком безпосередньо, як він це часто заявляє на різних ток-шоу, коли розказує, що ніхто й будки не побудував.

Пам’ятаєте, він сказав, що ви навіть будку не побудували, а я побудував таку компанію. Насправді ця імперія будувалась його братом, який за дуже дивних обставин, наскільки мені на цей момент відомо, загинув у автокатастрофі», – заявив Юрій Левченко.

Гість програми наголосив, що можновладцям слід періодично нагадувати про їхні «гріхи».

«Так от, власне кажучи, треба нашим можновладцям періодично нагадувати, коли вони виливають вигаданий бруд на нормальних політиків, маячню розписують, що за ними стоять справжні грішки і що ці грішки можуть колись з’явитися на поверхні», – заявив нардеп.

З його слів, зараз триває дослідження цієї справи. «І коли буде інформація детальна та з відповідними доказами, ми про це повідомимо», – запевнив Юрій Левченко.

Related posts