Нардеп Левченко: Державний апарат в Україні захоплений олігархічною клептократією

Нардеп Левченко: Державний апарат в Україні захоплений олігархічною клептократією

Державний апарат в Україні захоплений олігархічною клептократією, тому усе, що він робить, спрямоване на інтереси одного відсотку громадян України проти інтересів 99 відсотків українців.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (позафракційний) Юрій Левченко.

Гість програми заявив, що нині в Україні утворилася поліцейська держава, і спецслужби, замість того, щоб захищати країну та її громадян, захищають виключно керівників та їхні статки.

«Якщо говорити про те, чи має можливість Україна, чи має можливість економіка України триматися на плаву і підтримувати життєдіяльність всієї держави, підтримувати нормальні соціально-економічні стандарти, без такої «надмірної допомоги», яку ми зараз отримуємо останні кілька років (і до цього теж отримували) від різних іноземних джерел, то так, є можливість сьогодні у нашій економіці», – наголосив гість програми.

А проблема, з його слів, полягає у тому, хто нині керує державою.

«Це не вчора сталося, а вже десятки років наш державний апарат захоплений олігархічною клептократією. Захоплений людьми, вузьким колом осіб, кілька родин, та їхніми прислужниками, єдина життєва мета яких та єдине бажання яких – самозбагачення. Більше їх нічого не цікавить», – заявив нардеп.

Тому, каже гість програми, усе, що робить державний апарат, спрямоване на інтереси одного відсотку громадян України проти інтересів 99 відсотків українців.

Юрій Левченко наголосив, що замість того, щоб внести низку змін та належно наповнювати державний бюджет, а потім ще й звідти не красти, державний апарат робить усе для того, щоб закріпачувати український народ, то коштів на нормальне функціонування держави немає. Тому представники влади «ходять до Вашингтона і Брюсселя і просять величезні кредити, за які мають розплачуватися майбутні покоління українців».

Щоб подіне не продовжувалося, нардеп закликав обирати тих, хто відстоювати інтереси народу, а не олігархів.

Related posts