Нам ще треба буде розбиратись, якою була роль Турчинова у здачі Криму, – екс-військовий

Нам ще треба буде розбиратись, якою була роль Турчинова у здачі Криму, – екс-військовий

Коли в Україні настане мир, нам треба до нього буде розбиратись, яка роль Олександра Турчинова в тому, що відбулось у Криму та на Донбасі.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив колишній командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник ГО учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук, відповідаючи на питання як він оцінює діяльність секретаря РНБО Олександра Турчинова.

«Турчинов щось робить. Він мені не подобається, бо він один із тих, хто б міг вплинути і більш радикально направити нашу внутрішню політику на звільнення окупованих територій. Крім того з Турчиновим ще ж треба розбиратись, яка його роль в тому, що відбулось у Криму та Донбасі. Він тоді виконував обов’язки президента. Як прийде мирний час до нього буде багато запитань, чому він діяв так, а не інакше, що призвело до тяжких наслідків на території України», – вважає пан Костанчук.

Водночас, на переконання гостя програми, ми не можемо побачити результати діяльності Турчинова, бо вони засекречені.

«Те, що він зараз робить я не можу коментувати, бо нічого не бачу. Секретар Ради нацбезпеки робить речі про які ніхто не знає. Те, що ми бачимо його по телебаченню то з новим автоматом то з новим танком, для мене це не діяльність. Я сподіваюсь, що те в чому полягає його основна робота як секретаря Ради нацбезпеки, вона засекречена, про неї не можуть всі знати, що вона направлена на звільнення окупованих територій і на обороноздатність нашої країни. Поки що я даю тільки негативну оцінку, як і всім діячам нинішньої влади», – відзначив колишній військовий.

Related posts