Міхеїл Саакашвілі: Я буду прем’єр-міністром України

Міхеїл Саакашвілі: Я буду прем’єр-міністром України

Я сказав, що я буду прем’єр-міністром України, то я буду прем’єр-міністром України! І я візьму відповідальність за те, щоб очистити українську економіку від злодіїв та олігархів.

Про це у прямому ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив лідер «Руху нових сил» та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

«Я сказав, що я буду прем’єр-міністром України, то я буду прем’єр-міністром України! І я візьму відповідальність за те, щоб очистити українську економіку від злодії, а олігархів посунути. І ми це зробимо усі разом. Це буде зроблено у найближчі місяці, роки. Це не викликає у мене жодних сумнівів»,– заявив Міхеїл Саакашвілі.

Разом з тим екс-президент Грузії зазначив, що йому не потрібна головна посада України.

«Я точно ніколи не буду президентом України, Боже упаси, адже це зовсім інша відповідальність. І я вважаю, що на цю посаду потрібні українці з великим стажем і з більшим бекграундом в Україні. Але, я переконаний, що ми зуміємо підняти українську економіку та показати історію успіху України»,– заявив Саакашвілі.

Політик додав, що секрет успіху України полягає у її ресурсах.

«В Україні є величезна кількість ресурсів, куди не глянь. Це найбагатша країна Європи. Та разом з тим, це найбагатша країна Європи, яка стала найбіднішою при тій еліті, яка зараз є. В Україні є все, але це все знаходиться в руках сім’ї олігархів, яка тримає Україну в заручниках»,– зазначив Міхеїл Саакашвілі.

Related posts