Медведчук має великий вплив на Порошенка, – Віктор Балога

Медведчук має великий вплив на Порошенка, – Віктор Балога

Опосередковане повернення Медведчука в українську політику підтверджує той факт, що Порошенко перебуває під впливом цієї людини.

Таку думку висловив народний депутат Віктор Балога в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 на телеканалі ZIK), відповідаючи на запитання ведучої щодо чуток про поліпшення стосунків із Медведчуком.

«Востаннє я з ним спілкувався у лютому 2007 року. Сьогодні ж ця людина, на жаль, відіграє велику роль у стосунках із першою особою держави та має на Порошенка значний  вплив. Адже якщо Медведчук, як виняток, має можливість літати прямими рейсами до Москви, а також є модератором між Порошенком і Путіним, то хіба не очевидно, що він безпосередньо впливає на ситуацію в Україні?», – запитав Балога.

Також він підкреслив, що Медведчук бореться не за те, щоб українці мали західні цінності, а щоб знову повернулися до Росії. До того ж, він цього навіть не приховує.

«Своєю чергою Президент наголошує, що західні цінності є основою його життя. Але як у Порошенка можуть бути такі погляди, якщо він намагається одночасно дивитися і в бік Європи, і в бік Росії? Зрештою, тільки підняття зовнішньої торгівлі з Росією на 30% порівняно з минулим роком свідчить про те, у яку сторону насправді орієнтована владна верхівка», – зазначив депутат.

Політик пояснює, що опосередковане повернення Медведчука в українську політику також підтверджує той факт, що Порошенко перебуває під впливом цієї людини.

«Для політичних експертів та усіх, хто розуміється на політиці, не є секретом, що партія «За життя» – це проект Медведчука. А от перехід Шуфрича до цієї політичної сили усім дав зрозуміти, що цю партію веде Медведчук. Вірогідно, це домовленість між Порошенком і Медведчуком. Зрештою, швидше за все було і погодження президента Росії Путіна», – припустив Віктор Балога.

Related posts