Медреформа Супрун-Березенка – це геноцид українського народу, – Сергій Мельничук

Медреформа Супрун-Березенка – це геноцид українського народу, – Сергій Мельничук

Перше, що ми відмінимо після зміни влади – це саме медичну реформу.

Про це заявив народний депутат України, засновник та перший командир батальйону «Айдар» Сергій Мельничук в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Медичну реформу я називаю реформою Супрун-Березенка. Але насправді це не реформа, а геноцид українського народу, а тому перше, що буде відмінено після зміни влади – це саме ця реформа», – запевнив Мельничук.

Також гість програми прокоментував запитання глядача щодо розвивання напрямку трансплантології в Україні.

«Безумовно, трансплантологію потрібно розвивати. Але хоч у бюджет і закладаються на це кошти, проте їх недостатньо. До того ж, медична галузь недофінансована не тільки по цьому напрямку, а й по програмі лікування за кордоном, та решті медичних програмах.

І коли я на профільному комітеті пропоную розподілити кошти, щоб врівноважити відсоткове забезпечення між медичними програмами і політичними партіями, які, до речі, забезпечені на 100%, то більшість депутатів медичного комітету просто зриває засідання і не дає можливості далі розглядати це питання», – зауважив Сергій Мельничук.

Народний депутат підкреслив, що згідно останніх змін, які були прийняті до бюджету, на програми лікування за кордоном цього року не вистачає близько 170-ти мільйонів гривень. Натомість на наступний рік ця медична сфера забезпечена коштами тільки наполовину. Поряд з цим, наголошує Мельничук, партії та силовий блок країни профінансовані на 100%, і мають мільярди гривень фінансування.

Related posts