Мартиненко розповів про схожість команди Народного Фронту з командою Януковича

Мартиненко розповів про схожість команди Народного Фронту з командою Януковича

Коли я спостерігав за історією із рюкзаками, мені прийшло на думку, що люди, які стали на захист міністра продемонстрували, що вони команда. Маю на увазі «Народний фронт». Але єдина проблема може виникнути тоді, коли захопившись власною командою можна пропустити момент, коли хтось справді скоїть злочин, але вся команда автоматично буде захищати цю людину, бо «своїх не здають». Я нагадаю, що саме таке правило «поховало» президента Януковича.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK розповів Генеральний директор інформагентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко.

«Ви знаєте, я коли спостерігав за цією історією із рюкзаками, мені прийшло на думку, що люди, які стали на захист міністра вони продемонстрували, що вони дійсно команда. Міцна команда, маю на увазі «Народний фронт». І це правда, вони дійсно захищали Авакова-молодшого. І не тільки його, ми пам’ятаємо депутата Полякова, ми пам’ятаємо й інших депутатів», – зауважив гість програми.

Але, як вважає Олександр Мартиненко, що єдина проблема може виникнути тоді, коли захопившись власною командою можна пропустити момент, коли хтось справді скоїть злочин.

«Я зараз не кажу про сина міністра, бо не знаю як закінчиться справа. Але, коли злочин буде дійсно вчинений, то повірте мені, вся ця команда автоматично буде захищати цю людину, бо вони команда, бо «своїх» не здають. Я нагадаю, що саме під таким гаслом, саме таке правило «поховало» президента Януковича – «своїх не здаємо». І мені б уже не хотілося, щоб нинішні політичні сили повторювали цей недобрий досвід» – заявив Мартиненко.

А що стосується боротьби з корупцією в нашій державі, Гендиректор «Інтерфакс-Україна» пригадав досвід Павла Івановича Лазаренка, який хотів навести лад у Кабміні шляхом підкупу міністрів.

«Щоб ви розуміли, це не позитивний приклад. Але я от так дивлюся, що останнім часом багато хто, можливо хто знав про цей досвід, намагається його повторити. Але краще не треба»,– зауважив Олександр Мартиненко.

Related posts