lifecell запустив новий тарифний план лише за 75 гривень

lifecell запустив новий тарифний план лише за 75 гривень

Мобільний оператор lifecell представив новий тарифний план «Шкільний life». Цей тариф стане одним із найбюджетнішим у лінійці lifecell. Його вартість складає всього 75 гривень за 4 тижні користування.

Новий тариф одного з найбільших мобільних операторів в Україні ідеально підходить для школярів. До переліку послуг у цьому тарифі входять:

  • безлімітні дзвінки всередині мережі lifecell;
  • безлімітні дзвінки на два обраних номери;
  • 7 Гб мобільного інтернету;
  • необмежений трафік на соціальні мережі (Facebook, Instagrem, Twitter) та державний портал «Дія»

lifecell запустив новий тарифний план лише за 75 гривень

За 4 тижні користування абоненти «Шкільний life» повинні сплатити 2,68 гривні на день, або сумарно 75 гривень. Скористатися вигідним тарифом могуть не лише школярі, а й усі інші категорії абонентів, кого влаштовує пакеті послуг.

Мобільний портал попереджає, що абоненти тарифного плану можуть підлягати стандартній тарифікації, якщо вчасно не поповнити рахунок по тарифу.

Нещодавно lifecell представив ще один тарифний план «Смарт Лайф Феномен». Тариф містить 20 ГБ інтернету та 750 хвилин на всі мобільні мережі по Україні (в тому числі lifecell).  Перевага тарифу «Смарт Лайф Феномен» у тому, що його абоненти отримають можливість вільно розпоряджатися хвилинами і гігабайтами в рамках пакету протягом 365 днів, сплативши 50 грн за підключення та ще 100 гривень за користування послугами.

Related posts