Лідер «Свободи»: Влада має ще більшу недовіру в українців, ніж це було за режиму Януковича

Лідер «Свободи»: Влада має ще більшу недовіру в українців, ніж це було за режиму Януковича

Нині влада має ще більшу недовіру в українців, ніж це було за часів режиму Януковича. Тому найближчим часом Україну можуть очікувати дочасні вибори як парламенту, так і Президента.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Гість програми, відповідаючи на запитання, коли в Україні посадять за грати першого корупціонера, заявив, що, на його думку, це відбудеться найближчим часом, оскільки рівень соціальної напруги у суспільстві є дуже великим.

«Ця влада має ще більшу недовіру в українців, ніж це навіть було у часи режиму Януковича. Думаю, що найближчим часом нас можуть очікувати дочасні вибори як парламенту, так і Президента. І за приходу в Україні іншої влади, притому, що ця влада зможе зробити правильні кроки як у зовнішній політиці, так і в частині боротьби з олігархами, – ми тоді всі побачимо реальні кроки, коли конкретні олігархи, конкретні корупціонери, конкретні злодії, ті, які нищать українську державу, будуть за гратами», – спрогнозував Олег Тягнибок.

Політик також наголосив, що біда України у тому, що кожна влада, яка останнім часом приходила до управління державою, або переписувала Конституції під себе, або, як це відбувається зараз, просто не виконує Основний документ.

«Щодо Конституційного суду… маю велике скептичне уявлення щодо того, що Конституційний суд у нас може працювати відповідно до Конституції України. На превеликий жаль, протягом останнім часом це є виключно ручний орган Банкової, він виконує замовлення Банкової. Основна функція, яка лежить на Конституційному суді, – трактувати положення Конституції, фактично, нівелюється і підлаштовується під позицію теперішньої влади», – заявив Олег Тягнибок.

Гість програми також заявив, що влада в Україні спекулює на темі війни та «агентів Кремля». Політик звернув увагу на те, що усіх, хто критикує владу, називають агентами Кремля, або ж лунають заяви, мовляв, «не чіпайте нас, ми ведемо війну». Олег Тягнибок зауважив, що нинішню владу непросто перемогти.

«Але і кінець цієї влади буде набагато жорсткіший, ніж був кінець режиму Януковича», – заявив очільник «Свободи».

Related posts