Купрій: Зробіть мене Генпрокурором і всі хабарники будуть сидіти

Купрій: Зробіть мене Генпрокурором і всі хабарники будуть сидіти

Зробіть мене Генеральним прокурором, і при діючих повноваженнях, і без зміни жодного законодавства за пів року хабарники будуть сидіти, я вам це гарантую.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (позафракційний) Віталій Купрій.

«Зробіть мене Генеральним прокурором, і при діючих повноваженнях, і без зміни жодного законодавства за пів року хабарники будуть сидіти, я вам це гарантую», – заявив народний депутат.

Віталій Купрій вважає, що чинний Генеральний прокурор України може зробити все, головне – бажання.

«Генеральний прокурор може все зробити, якщо він захоче. Подання на депутатів може висувати, він просто повністю контролюється Порошенком. Треба міняти цих «бандитів зла»«, – каже Віталій Купрій.

Щодо цього присутній у студії колишній Генеральний прокурор України Святослав Піскун додав, що 20 листопада цього року закінчуються повноваження усіх слідчих органів, натомість має бути створене Державне бюро розслідувань.

«Але його немає! А ви розумієте, що відтепер кожен адвокат напише клопотання, що орган, який був не правий вести розслідування, розслідував цю справу»,– зауважив Піскун.

Та головна проблема в тому, як наголосив нардеп Віталій Купрій, що Генеральний прокурор корупціонер також.

«Він покриває злочинців, у мене є факти, що він насилля у родинах покриває, смерті дітей, розумієте що відбувається. Та зараз представники Генпрокуратури приходять до нас на Комітет і вимагають, щоб ми продовжили їм слідчі функції, бо дійсно ДБР саботується та не створюється. Порошенко навмисно його не підписував, щоб не виділити бюджет на цей рік на його створення, це ми розуміємо. Але у Конституції немає такої норми, яка є у законі, Конституція має вищу дію. Тому вони будуть триматися і посилатися на те, що поки що ДБР не створено. Я думаю, що в країні можна зробити все, була б тільки політична воля»,– підсумував Віталій Купрій.

Related posts