Костанчук: Влада, яка не йде на все, щоб виграти війну, – злочинна

Костанчук: Влада, яка не йде на все, щоб виграти війну, – злочинна

Складається враження, що нині в Україні стару систему хочуть повернути під новим покривалом.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив колишній командир штурмової групи батальйону «Донбас», керівник ГО учасників АТО «Справедливість» Тарас Костанчук.

Тарас Костанчук поділився міркуваннями щодо ймовірного реваншу злочинної влади. Таке, на його думку, є неможливим.

«Ця влада, нехай не така злочинна, як попередня, – про це вже теж можна дискутувати, тому що влада, яка не йде на все, щоб виграти війну, вона вже злочинна, під час ведення бойових дій», – заявив гість програми.

З його слів, попередня влада не повернеться, а нинішню змінять, адже до керівництва державою повинні прийти чесні, моральні люди.

«Ми не допустимо. Ми візьмемо зброю у руки, як ми взяли на Майдані зброю в руки – що було, і каменюки, і всім іншим, і пішли проти влади. Так і зараз. Якщо, не дай Бог, буд повернення або навіть наміри повернення когось чи чогось із злочинної влади у владні кабінети, ми цього не допустимо у жодному разі», – заявив Тарас Костанчук.

Нині, зауважив гість програми, у державі роблять усе так, що в нього склалося враження, що стару систему хочуть повернути під новим покривалом. До прикладу, у системі держзакупівель «Прозорро» виявилося усе зовсім не прозоро. «Систему треба змінювати кардинально, швидко і радикально», – заявив гість програми.

Тарас Костанчук, коментуючи загострення в окупованому Луганську, зауважив, що те, як ця ситуація вирішиться, вирішують у Москві.

«Вирішує конкретна людина у Москві, і ми тут не впливаємо, але ми можемо використати і повинні її використати на свою користь. Те, що там зараз розбрат, що вони ділять між собою гроші т посади, і там немає країни, та і бути не може, як би там вони її не називали «молодою республікою», – заявив Тарас Костанчук.

На його думку, ситуація в окупованому Луганську діє Україні на руку, бо люди бачать безлад та хочуть повернутись в Україну. «Природно, що наші спецслужби, у тому числі і ті, які діють на тимчасово окупованій території, повинні використати цю ситуацію, щоб більше людей повернути на нашу сторону і допомогти цій території відійти під повний український контроль», – вважає гість програми.

Related posts