Кива про відсторонення Авакова: А це не буде саботажем у державі, яка воює?

Кива про відсторонення Авакова: А це не буде саботажем у державі, яка воює?

Можливо, міністру внутрішніх справ МВС і слід було піти з посади на час розслідування у справі «рюкзаків Авакова», проте це виглядає на саботаж у державі, яка воює.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив колишній радник міністра внутрішніх справ, голова Соціалістичної партії України Ілля Кива.

Ілля Кива припустив, що, можливо, очільнику МВС і слід було піти з посади на час розслідування у справі наплічників, в якій, нагадаємо, фігурує його син Олександр, передавши обов’язки заступнику.

«Але тоді скажіть: два з половиною роки міністерство, яке відповідає за обороноздатність країни, має бути без свого безпосереднього керівника. А ви не вважаєте, що це саботаж – такими діями відходити від відповідальності у країні, яка перебуває у стані війни? Тоді і Петру Олексійовичу Порошенку бажано б у справі Онищенка скласти із себе на час проведення слідства повноважень і теж піти. І теж – у країні, яка воює», – заявив Ілля Кива.

Народний депутат України («Народний фронт») Ігор Лапін вважає, що у зв’язку із справою наплічників в Авакова немає конфлікту інтересів, тож покидати міністерський пост, на його думку, немає потреби.

«Ми створили незалежні антикорупційні органи, у тому числі і ті, які проводять розслідування цієї справи. Вони ніяким боком не підпорядковуються пану Авакову. Я не бачу сенсу у цій ситуації, щоб він мав піти у відставку, тому що хтось щось сказав. Якщо антикорупційні органи не підпорядковуються Авакову, то яким чином він може впливати на розслідування? Таким чином, завтра можна на когось іншого сказати, порушити будь-що і він має йти у відставку. Президент вже мав би два рази піти у відставку, з вашої логіки», – заявив нардеп від «Народного фронту».

Related posts