Інна Богословська: Люди замість «МВС» почали казати «міністерство Авакова»

Інна Богословська: Люди замість «МВС» почали казати «міністерство Авакова»

Очільник МВС Арсен Аваков та керівник ГПУ Юрій Луценко навіть не розуміються на основі професійного функціонування тих систем, якими вони зараз керують.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявила український політик, народний депутат України кількох попередніх скликань Інна Богословська.

Гостя програми, коментуючи запитання щодо дій українських силовиків, які допускають прорив кордону та втечу підозрюваного, та чи це є ганьбою для очільників ГПУ та МВС, погодилась, що подібне, безумовно, є не лише ганьбою, а й показом непрофесійності, некомпетентності і нездатності управляти, і це стосується як Арсена Авакова, так і Юрія Луценка.

«До речі, жоден із них не є юристом і жоден з них не є управлінцем у сфері права. Це дуже важливо розміти, вони навіть не розуміються на основі професійного функціонування тих систем, якими вони зараз керують», – заявила Інна Богословська.

Політик також наголосила, що їй соромно жити в країні, яка воює з Росією, де Президент має бізнес у РФ.

«Мені соромно жити в країні, де суспільство промовчало, коли виявилися новітні офшорні рахунки Президента. Мені соромно жити в країні, де міністр внутрішніх справ називає міністерство «своїм». І зараз люди перестали казати Міністерство внутрішніх справ, а стали казати «міністерство Авакова». А Аваков сидить, як «борзой», як «пахан», і, знаєте, у Фейсбуці пише, що він хоче. Ось у такій країні мені соромно жити, і я не думаю, що маркером сорому нашого є, що пройшов там Саакашвілі, чи не пройшов», – заявила Інна Богословська.

Гостя програми вважає, що в українців є набагато більше причин соромитися за те, що відбувається у нашій державі.

«Для нас це виклик. І якщо знову ми матимемо погану політичну пам’ять, і знову на наступних виборах будуть обирати поміж тими самими, ми будемо мати ще погіршення якості життя», – наголосила Інна Богословська.

Політик зауважила, що багато хто називає прийдешній 2018-й рік корінним в історії України. З її слів, цього року українці або визнають помилки і об’єднаються навколо картини майбутнього України, або ж наступатимуть на ті самі граблі, що може призвести до втрати суверенної України.

Related posts