Георгій Тука – негідник, який захищає дочку очільника «ЛНР»

Георгій Тука – негідник, який захищає дочку очільника «ЛНР»

Середовище добровольців і активістів зараз одне з найавторитетніших в Україні і тому в ньому можуть ховатися прокремлівські агенти, які проникнули в лави активістів ще під час Революції гідності.

Типовий приклад – заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука. Він розказував, що воєнний прокурор Кулик хороша людина, і недавно він захистив дочку ватажка бойовиків Корнета.

Про це в ефірі програми «Zіткнення« з Роксаною Руно на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від Самопомочі Семен Семенченко.

«Я недавно прочитав, що кривавий слід за Семенченком тягнеться з середини 90-х років. В Україні намагаються заплямувати людей, але не так професійно як це робиться в Росії. Все таки нашим «торговим партнерам» Путіна у них вчитися і вчитися. Коли ми читали в 2014 році про розп’ятих хлопчиків, про зґвалтованих пенсіонерок і снігурів – це були шедеври, а тепер що можуть написати – «Агенти Кремля працюють за гроші олігархів». Бридко те, що в цій індустрії обливання брудом людей працюють колишні добровольці, волонтери. Працює машина, але можуть очорнити особистості, але не можуть очорнити добровольців, волонтерів», – переконаний Семенченко.

Також за словами народного депутата, середовище громадських активістів в Україні найбільш авторитетне. І тому під личиною цих людей часто працює всяка прокремлівська погань.

«Типовий приклад Георгій Тука – негідник, який не пішов на фронт, який почав розказувати про те, що в нас не окупація, а ефективний контроль. Він розказував, що злодій, воєнний прокурор Кулик хороша людина, а зовсім недавно він публічно захистив дочку Корнета. Ми готуємо в наших вишах кадри для так званих ДНР, ЛНР. Вона навчається на українського прокурора, а її батько вбиває і катує українських військових. Тука українцям каже ні в якому випадку не треба її чіпати», – каже нардеп.

Окрім цього гість програми впевнений, що в 2014 році дуже багато людей заздалегідь проникли в лави активістів, тому що вони були недосвідчені, а у Порошенка та Путіна був колосальний досвід, у тому числі в КДБ.

Related posts