Далі брешуть! Порошенко атакує: Зеленський в шоці. Яка ганьба! Поза адекватністю!

Далі брешуть! Порошенко атакує: Зеленський в шоці. Яка ганьба! Поза адекватністю!

Депутати від партії Порошенка «Євросолідарність» подали до правоохоронних органів заяву про держзраду Володимира Зеленського та про фінансування ним тероризму.

Раніше адвокат Порошенка завив, що він клопочеться щоб ГБР викликали на допит у “вугільній справі” Зеленкого, Верещук, Гетьманцева та інших.

“Яким боком вони причетні до цієї справи? Не зрозуміло. Такими темпами можна викликати Бреда Пітта та Кріштіану Роналдо – різниці жодної. Вони намагаються перетворити історичну кримінальну справу на балаган, але клоун на їхню думку все одно Зеленський”, – зазначив на своїй сторінці в соціальних мережах адвокат Ігор Голован.

Та от деякі джерела стверджують, що така голослівність більше схожа на агонію перед фінішем його репутації.

Тепер цікаво як поведеться слідство. Чи звернеться воно з клопотанням до суду з вимогою заочного арешту Порошенка?

Як бачимо, команда Сивочолого Гетьмана почала відверто відповідати звинуваченням на звинувачення.

Одним словом, команда Порошенка переводить стрілки, що, на фоні звинувачень у державній зраді та розслідуванні кримінальної справи про організацію злочинної схеми постачання вугілля з тимчасово окупованих територій на 1,5 млрд гривень, виглядає доволі комічно.

Як відомо, Порошенка та інших фігурантів підозрюють у тому, що вони за державні кошти купували в ОРДЛО вугілля.

Цыкаво, що навіть міжнародна спільнота абсолютно не думає за нього заступатися

“Погані новини для Петра Олексійовича Порошенка: посольство США не має нічого проти підписаної підозри про держзраду. Головне щоб розслідування та судові засідання не мали політичного контексту. Звісно не будуть! Розслідуватимемо і судитимемо як мародера, а не як політика”, – повідомили в Телеграм-каналі Картковий Офіс.

Водночас посол Великої Британії Мелінда Сіммонс взагалі обмежилася фразою про те, що «стежитиме за ходом процесу».

“На Банковій це вважають своєю тактичною перемогою, адже до цього Порошенко та його люди намагалися козиряти нібито «залізобетонною підтримкою» країн Заходу, у разі чого. А тут насправді – посли Заходу почекали цілу добу, і навіть не сказали чергових слів про «глибоке занепокоєння». Навіть швидше навпаки – натякнули «сивочолому гетьману», що він має повернутися до України та стати учасником судового процесу. Інакше він сам себе поставить поза законом”,-повідомляє канал Вертикаль.

Зазначимо, що технологи Порошенка вирішили навмисне посилювати конфлікт свого «вождя» із силовими структурами. Тому, наприклад, сам Петро Порошенко на допит 23 грудня ГБР не прийшов, оскільки буде знаходитись закордоном як мінімум до 10-х чисел січня, щоб дочекатися оголошення у всеукраїнський розшук.

Період після новорічних свят для повернення в Україну технологами ЄС обраний спеціально ще й для того, щоб у разі чого можна було мобілізувати прихильників Порошенка для стихійних вуличних акцій.

Related posts