Це кінець! “Розпочнеться нова ера без міжнародних відносин” – Резніков шокував заявами: Путін вже близько!

Це кінець! “Розпочнеться нова ера без міжнародних відносин” – Резніков шокував заявами: Путін вже близько!

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що напад Росії на Україну розпочне нову еру і покладе кінець нинішньому світу. До цього ж вторгнення РФ позбавить свій міжнародних відносин.

“У Росію повернеться багато трун”, – заявив міністр.

Він також додав, що вздовж українських кордонів розгорнуто близько 100 тисяч російських військ – приблизно стільки ж, скільки було розгорнуто навесні і влітку. Хоча Москва будує табори для 175 тисяч осіб, багато наметів, схоже, не зайняті, сказав Резніков.

Тим не менш, за словами міністра, війна стане лихом для Європи, оскільки мільйони українців, ймовірно, будуть тікати в ЄС, а величезний експорт зерна з України опиниться під загрозою.

Також Резніков заявив, що стратегія Північноатлантичного альянсу щодо Росії не працює і не буде. При цьому він додав, що побоювання західних союзників з приводу протистояння президенту РФ Володимиру Путіну з позиції сили помилкові.

“Не провокувати Росію – ця стратегія не працює і не буде працювати”, – сказав Резніков, зазначивши, що Москва вторглася в Грузію після того, як Німеччина і Франція заблокували шлях країни до вступу в НАТО у 2008 році.

Міністр додав, що президент США Джо Байден погодився на чергові переговори з Путіним, щоб обговорити протидію Росії членству України в НАТО.

Мовляв, “червона лінія” Москви проти вступу України в НАТО була лише частиною російської “тактики нарізування салямі” щодо Альянсу.

“За моїми відчуттями, США усвідомили ці загрози. Вони повинні зберегти єдність альянсу”, – додав міністр.

Related posts