Бутусов назвав єдиного політика, який був на Майдані під час розгону студентів

Бутусов назвав єдиного політика, який був на Майдані під час розгону студентів

Ще до початку кровавих подій на Майдані, безліч депутатів Верховної Ради прохали владу припинити зачистку і не застосовувати будь-які силові дії проти мирних активістів. Проте, як відомо, 30 вересня 2014 року стало однією із тривожних дат Революції Гідності. Тієї ночі у вирі жорстоких побиттів був лише один політик – Анатолій Гриценко.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив журналіст Юрій Бутусов.

За чотири години до початку повномасштабної зачистки Майдану деяким політикам приходили смс-повідомлення від активістів стосовно силового розгону.

«Я переконаний, що тодішні депутати Верховної Ради, які отримали сигнали від студентів, хотіли поїхати їм на допомогу. Адже активісти, зовсім беззбройні, залишились біля стели у наметах. Проте, події розгорталися занадто швидко. Майдан дуже оперативно обгородили «беркути». Ймовірно, політикам не вдалось би навіть пробратися крізь людей в бронежилетах», – коментує один з гостей програми, заступник голови партії ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Попри те, що у ніч 30 вересня 2014 року було неймовірно складно потрапити на Майдан, Юрію Бутусову вдалось стати очевидцем дій беркуту.

«Тієї ночі на Майдані склалася дивна ситуація. Я доїхав тоді, коли почався розгін, до його початку не вспів прибути. На той момент мені вдалося лише зустріти одного політика – Анатолія Гриценка», – говорить головний редактор інтернет-видання «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов.

Related posts