НОВІ ЖЕРТВИ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА РОМАНА ЛЕВИЦЬКОГО АБО ЧОМУ ЧЕРГОВИЙ «ДОКТОР ПІ» ДОСІ НЕ ЗА ГРАТАМИ?

НОВІ ЖЕРТВИ ПЛАСТИЧНОГО ХІРУРГА РОМАНА ЛЕВИЦЬКОГО АБО ЧОМУ ЧЕРГОВИЙ «ДОКТОР ПІ» ДОСІ НЕ ЗА ГРАТАМИ?

На сьогоднішній день, напевне, багато хто вже призабув Андрія Слюсарчука, відомого як «доктор ПІ», який прославився колосальними шахрайськими схемами.

В листопаді 2011 року його затримали за звинуваченням у підробленні документів і шахрайстві. А 14 лютого 2014 Сихівський райсуд Львова засудив Слюсарчука до восьми років позбавлення волі, до підробки документів і шахрайства додалось ще два вбивства з необережності. «Доктор ПІ» був визнаний винним у п’яти випадках незаконної лікарської діяльності. Покарання відбував у Полицькій виправній колонії № 76 Рівненської області. Влітку 2016 року він вийшов на свободу за так званим «законом Савченко«. Тому вважається, що Слюсарчук відсидів майже сім років.

Та тема нашого журналістського розслідування зовсім не про Слюсарчука, адже в Україні зараз активно проводить свою діяльність його «колега»… по шахрайству, підробці документів, незаконній лікарській діяльності і навіть по загибелі пацієнтів!!! І цей «колега» явно вже давно перевершив свого візаві-Слюсарчука. Та й навіть, якщо врахувати факт, що «доктор ПІ» таки посидів за гратами, то «героєві» цієї статті, «коновалу» із численними кримінальними справами – досі вдається не тільки уникати покарання, а ще й продовжувати свою незаконну діяльність…

Відповідь від Міністерства охорони здоров’я: жодної інформації щодо видачі ліцензії хірургу Левицькому Романові Мироновичу на медичну практику НЕМАЄ! Крім того, Київський обласний центр пластичної хірургії, який хірург Левицький представляє як власну клініку також ніякої ліцензії від МОЗ – НЕ одержував. Йому загрожує до 10-ти років ув’язнення., — про це йшлося у ефірі телепередачі «Говорить Україна», 19 липня 2016 року на телеканалі «Україна».  Також згідно даних журналістів Роман Левицький поширював інформацію, що працює й у провідних клініках Німеччини. Та в ході їхнього розслідування дана інформація не підтвердилась, тобто виявилась фікцією, брехнею.

В студії під час ефіру були три героїні, які описували свої історії невдалої співпраці із лікарем Левицьким. Одна із жінок заявляла, що після/під час операції у цього пластичного хірурга – померла її сестра.

Згодом, після виходу цього резонансного розслідування Роман Левицький подав на журналістів до суду, а також за допомогою ряду ЗМІ взявся за відбілювання своєї репутації. Цікаво, що цю всю історію тоді намагались подати доволі контрастно, і згідно тенденції війни Росії проти України журналістське розслідування телеканалу «Україна» висвітлили, як боротьбу «пропагандистів Ахметова проти волонтера Левицького».

У «вибілюючих» статтях Романа Левицького подали, як пластичного хірурга, волонтера, який робить безкоштовні пластичні операції українським воїнам із АТО/ООС. Сам Роман Левицький також зазначав, що його на телеканалі Ахметова у телепередачі «Говорить Україна» паплюжили саме через волонтерство, за те, що допомогає воїнам АТО набути нормального зовнішнього вигляду після поранень на фронті.

Щодо безкоштовних операцій воїнам АТО/ООС, якими прикривався Левицький:  оскільки Левицький працює в державній лікарні, їй(лікарні) направляють планових пацієнтів від МОЗ(серед них воїни АТО/ООС). Відповідно, ці операції для нього як штатного працівника – є звичайним виконанням обов’язків. До того ж, саме держава забезпечує пацієнтів всім необхідним для операцій – медикаменти, приміщення, тощо. То для чого тоді подавати виконання обов’язків, як щось величне? В Україні тисячі лікарів які лікують воїнів АТО/ООС, але ж вони не трублять у рупорт про свої звитяги…

Цікаво, що у цих же статтях із ТРЬОХ епізодів із героїнями, відписка-виправдання була лише по одному епізоду, і то вказували звичайну банальність  — жінка виглядає непогано,  «колишня пацієнтка хірурга Романа Левицького в студії виглядала досить привабливою» — зазначається у статтях. Хоча, й ці слова-виправдання на 2-єчку з мінусом, адже в студії героїня зазначала, що на ній товстий покрив макіяжу!!! Але якщо, по одній героїні щось таки написали у вибілюючих статтях – то про ДВА інші епізоди ПРОМОВЧАЛИ. А один із них – був СМЕРТЕЛЬНИМ!!!

  

По справі Олени Петрової в Україні вперше був винесений звинувачувальний вирок пластичному хірургу, і ним був Левицький Роман Миронович. Дарницький райсуд столиці виніс хірургу обвинувальний вирок, але від кримінальної відповідальності обвинуваченого звільнили за терміном давності (за ст. 140 КК «Неналежне виконання професійних обов’язків» йому загрожувало до двох років в’язниці). Роман Левицький повинен був заплатити Олені Петровій моральний збиток в розмірі 30 тис. грн.

До речі щодо так званого «виграного» суду у програми «Говорить Україна», то там не все так, як пробували подати «відбілювачі» Левицького і він сам.

Виходить телепередача, Левицький вимагає дати йому копію передачі, щоб він по ній склав позов. Що робить канал? — До рішення суду видаляє передачу з вільного доступу. Потім Левицький рік судиться за те, щоб йому безкоштовно дали копію передачі. І суд виносити рішення — дати Левицькому копію. Ось і все його «судові» перемоги.

І ще одне, не менш важливе. Роман Левицький також подавав позов проти «ICTV», «Факти» «про захист честі, гідності, ділової репутації, спростування недостовірної інформації, відшкодування збитків та моральної шкоди» за розміщення викривальних статей жертв його скальпеля.

Позов подавав… Але рішення було не на його користь, адже пацієнтки реальні і справи – реальні. Печерський районний суд м. Києва у задоволенні позову – ВІДМОВИВ!

ТОБТО, У РОМАНА ЛЕВИЦЬКОГО Є ВЛАСТИВІСТЬ : НАТВОРИТИ ЛЮДЯМ БІДИ, А ПОТІМ ЦЕ НЕ ВИЗНАВАТИ І ПОДАВАТИ НА НИХ І ЖУРНАЛІСТІВ У СУДИ!!! ТА ТАКІ «ДІЯННЯ» ПОПРИ ВСІ ЗУСИЛЛЯ ВАЖКО ПРИХОВАТИ, НЕ ВСІ СУДДІ РІШАЮТЬСЯ ПОКРИВАТИ ЙОГО.

НУ І ЩЕ ОДИН ДУЖЕ ЦІКАВИЙ ФАКТ, який сліпо не хотіли бачити «відбілювачі» про волонтера-Левицького, що «покинув роботу в Німеччині»(нагадуємо: журналісти дослідили, що його праця в клініках Німеччини фейк) заради «благих намірів служити» людям в Україні…

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА СЕРТИФІКАТ: ДЕ І КОЛИ ВІН ВИДАНИЙ?!… А ТАМ ЧІТКО ПИШЕ – РОСІЯ, САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, 01.02.2016 РОКУ.

ЦІКАВО ЧИ НЕ ТАК?!… ОТ ТАКИЙ ТО «ВОЛОНТЕР ПРИЇХАВ ДОПОМАГАТИ» НАШИМ ВОЇНАМ… ТІЛЬКИ ОТ ЗВІДКИ ПРИЇХАВ?! – З РОСІЇ, З КРАЇНИ АГРЕСОРА!!! Абсурдно висвітлювати ситуацію, що тебе очорнюють «пропагандисти» Ахметова, коли ти сам в розпал війни – їдеш до країни агресора і отримуєш там сертифікат!!! До речі, у цього сертифікату 1 лютого 2021 року вийшов термін його дії… То куди поїде знову за сертифікатом Роман Левицький – в Росію?!… Чи після нашої публікації вже не насмілиться???…

ЖУРНАЛІСТИ НАШОЇ РЕДАКЦІЇ ВИРІШИЛИ З’ЯСУВАТИ – ТО ЩО Ж ЗМІНИЛОСЯ З 2016 РОКУ? ЧИ СЬОГОДНІ ЗАКОННО ВЕДЕ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ РОМАН ЛЕВИЦЬКИЙ? ЧИ НЕ ПОБІЛЬШАЛО ЖЕРТВ ВІД ЙОГО ДІЯЛЬНОСТІ?

Найперше звернемо увагу на так би мовити – дрібниці. І так, доволі цікавою є інформація про загальну кількість років його діяльності – на різних ресурсах, різні числа(скільки років займається пластичною хірургією).  Приклади: сайт likarni.com/doctors/kyev— 27 років; h24.ua/city/29219-kyyiv(https://h24.ua/doctor/12089-levyckyj-roman-myronovych )- 25 років; doc.ua(https://doc.ua/doctor/kiev/roman-levickij ) — 20 років; власна сторінка у Фейсбук – 26 років; два його сайти  «КИЕВСКИЙ ГОСУДАРСТВЕННЫЙ ОБЛАСТНОЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧЕСКОЙ ХИРУРГИИ» grud.kiev.ua(https://grud.kiev.ua/ ) і plasticsurgery.kiev.ua  вказують цифру 20 років.

Добре, візьмемо до уваги, що сайти могли заповнятись у різні роки і не оновлюватись – хай так. Але бентежить інша цифра – 16 тисяч операцій. А от вона всюди(незалежно від часу наповнення даних)  одна і та ж, із таки того ж 2016 року. А що Левицький з того часу не проводив операцій?… Але й ще одне: цифра 16 тисяч на 20 років діяльності – це більше 2-ох операцій в день протягом всіх 365 днів у році. Тобто, без урахування вихідних, відпусток, свят, лікарняних тощо. А якщо взяти в середньому по 250 робочих днів у році(без відпусток і лікарняних) – то Левицькому приходилось в день проводити в середньому 3-4 операції. Скажемо так: 16 тисяч проведених операцій – дані доволі сумнівні чи не так?!…

Як кажуть : дрібниці-дрібницями, а що із законністю його діяльності?

Як ми вже зазначали, в 2016 році журналісти «Говорить Україна» звертались у Міністерство охорони здоров’я щодо правомірності існування і діяльності  так званого «Київського обласного  центру пластичної хірургії» на базі багатопрофільної Київської обласної клінічної лікарні, що за адресою м. Київ, вул. ВУЛ. БАГГОВУТІВСЬКА, 1. У відповідь на своє звернення вони отримали дані, що «Київський обласний центр пластичної хірургії» фактично НЕ ІСНУЄ, І НЕ МАЄ ЖОДНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ, так же само про відсутність ліцензії тоді було зазначено й у самого пластичного хірурга – Романа Мироновича Левицького. Тобто, «Київський обласний центр пластичної хірургії» працював у цей час НЕЗАКОННО!!!

АЛЕ ЯК ЖЕ СЬОГОДНІ?… АДЖЕ ЧАС ВИПРАВИТИ ПОМИЛКИ ВСЕ Ж БУВ….

Та ні, забігаючи наперед зазначимо — «Київський обласний центр пластичної хірургії» й надалі працює НЕЗАКОННО!!!

Псевдо «Київський державний обласний центр пластичної хірургії» має ряд інформаційних сайтів, які на перший погляд виглядають як офіційні. Але це все далеко не так…

От скріни головних сторінок 2-ох сайтів:

Перше, що кидається в очі – це відсутність у меню української(державної) мови, а як ми всі знаємо – за сайтами державних установ практично завжди закріплена державна мова. Також, даний псевдо заклад має й свою сторінку у Фейсбук.

«Київський обласний центр пластичної хірургії заснований на базі багатопрофільної Київської обласної клінічної лікарні, яка має в своєму складі 22 відділення, на базі яких працюють 11 кафедр вищих навчальних закладів України» — зазначається на головній сторінці цього начебто законного закладу. А токож, повідомляється, що він «єдиний в Україні державний лікувальний заклад, що спеціалізується на питаннях омолодження обличчя і тіла».

ЦІКАВОЮ ОСОБЛИВІСТЮ Є Й ТЕ, ЩО НА САЙТІ «КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ» ВКАЗАНО ЛІЦЕНЗІЮ МОЗ УКРАЇНИ —  Серія АГ номер 603684 видана 14 листопада 2011 РОКУ

АЛЕ ДАНА ЛІЦЕНЗІЯ НЕ Є ПЕРСОНАЛЬНОЮ ДЛЯ — «КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ». ВОНА НАЛЕЖИТЬ В ЦІЛОМУ – Київській  обласній клінічній лікарні

Якщо простими словами, то Роман Левицький прикривається ліцензією лікарні!!! А може так і має бути!???…

Можливо заклад Левицького працює все ж легально!???

Ні, Київський обласний центр пластичної хірургії – як і в 2016 році, так і сьогодні – працює НЕ законно!!!

Шукаючи докази по нашому журналістському розслідуванні ми мали намір звернутись у МОЗ, а також до адміністрації «Київської обласної клінічної лікарні» за роз’ясненнями. Та варто, подякувати нашим колегам із редакції «По той бік діалогу» які нас у цьому випередили. Згідно їхньої інформації, яку вони отримали у Київській обласній клінічній лікарні, а саме офіційна відповідь від в.о. Генерального директора  АНКІНА МИКОЛИ ЛЬВОВИЧА — «КИЇВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ» В СТРУКТУРІ ЛІКАРНІ НЕ ІСНУЄ! НА БАЗІ ЛІКАРНІ ДАНИЙ ЦЕНТР НЕ ФУНКЦІОНУЄ! ДОГОВІР ОРЕНДИ З ТАКИМ ЦЕНТРОМ НЕ УКЛАДАВСЯ!!!

Скрін із сайту: dialogueparty.site

Згідно цієї відповіді виходить, що директор цього псевдо центру — Левицький Роман Миронович, не маючи жодних дозвільних документів щодо центру, та проведення операцій з пластичної хірургії, безпідставно організував його роботу під дахом Київської обласної клінічної лікарні. Виходить, що Левицький НЕ законно використовує майно, приміщення та медичних працівників державної клініки, там же проводить незаконно операції.

Нагадуємо, що керівником КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ КИЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ є вищезгаданий — АНКІН МИКОЛА ЛЬВОВИЧ.

Фото: АНКІН МИКОЛА ЛЬВОВИЧ В.О. ГЕНЕРАЛЬНОГО ДИРЕКТОРА

НАПЕВНЕ, ЛОГІЧНО БУДЕ ЗАДАТИ ПАНОВІ АНКІНУ ПИТАННЯ – «ЯК ВІН, ЯК КЕРІВНИК УСТАНОВИ «НЕ ЗНАЄ», ЩО ТВОРИТЬСЯ У СТІНАХ ОЧОЛЮВАНОЇ НИМ ДЕРЖАВНОЇ СТРУКТУРИ!?…»

ЩЕ ЛОГЧНІШЕ – ЯКЩО ЦЕ ПИТАННЯ У НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС ЙОМУ ЗАДАДУТЬ ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ!!!

Варто зазначити, що згідно  інформації розміщеної на сайті youcontrol.com.ua за Романом Левицьким все ж числиться одне ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ, яке у виді діяльності все ж має кведи:  86.10 Діяльність лікарняних закладів; 86.21 Загальна медична практика; 86.22 Спеціалізована медична практика й інші. Основним є квед — 96.09 Надання інших індивідуальних послуг, н. в. і. у. Назва цієї ТОВ-ки  ТОВ «КЛІНІКА ОМОЛОДЖЕННЯ ТА ПЛАСТИЧНОЇ ХІРУРГІЇ»( Код ЄДРПОУ 32823856). Але як всім зрозуміло, дана ТОВ-ка НЕ має жодного відношення до «Київського обласного державного центру пластичної хірургії», та й числиться вона за адресою: м.Київ, Дарницький район, ХАРКІВСЬКЕ ШОСЕ, будинок 121. Також , що ВАЖЛИВО – ЛІЦЕНЗІЯ У ЦЬОГО ТОВАРИСТВА – ВІДСУТНЯ!!!

На завершення, логічно було б зробити певний підсумок, але чи варто тут ще щось додавати… все вище написане – чітко дає зрозуміти: «хто є хто» і «хто в чому замішаний»…

На початку ми згадували Слюсарчука, відомого ще як «доктор ПІ», так ось – він таки поніс покарання за свою діяльність. А от, пан Левицький, який точно ж не відстає від колеги – й досі «виходить сухим із води». Що чекають правоохоронні органи? – нових жертв, нових скалічених людських життів або й смертей?…

Не варто зволікати, адже може бути пізно… тим більше із його крейсерською швидкістю(16 тис операцій) різати людей…

Всім, хто вже стикнувся із заподіяною шкодою життю та здоров’ю від Романа Левицького – просимо писати нам на електронну пошту —  politica.chat@gmail.com

 P.S. Роман Миронович Левицький – доволі цікава і колоритна особистість, і щодо нього є ще багато даних, які аж ніяк не роблять йому честі… От приміром, цікаво було прослідкувати – як з’являються маса позитивних коментарів його діяльності?!… Одна IP-адреса для кількох користувачів, що пишуть хвалебні коментарі; скопійовані чужі дописи(про інших лікарів) і вставлено його ПІБ… і це ще далеко не все!!! Та про це у наступних матеріалах…

Далі буде…